Acılara Yürüyor Korkmuyorum

Acılara yürüyor korkmuyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Bolu
Medeni Durum: Dul
İsim: Gönül
Yaş: 39
Boy Kilo: 164 / 60
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

Enerjili bir güne uyandık merhaba arkadaşlar. Ben var ya ah bu ben acılara yürüyor korkmuyorum biliyor musunuz? Ne diyorum ne anlatıyorum şimdi açıklayayım. Şimdi benim ismim Gönül ve 39 yaşındayım. Dul bir kadın olarak arkadaş arıyorum. Evlilik gelmesin aklına kimsenin o süreci çoktan geride bıraktım ben. İnsanlarla iyi bir diyalog kursam da ciddi düşünemiyorum. Bu yüzden sadece arkadaş olarak kalalım.

Tabi hep beraber olacağız o ayrı mesele. Bu zamana kadar çok sayıda arkadaşım da oldu sevgilim de. Ama artık tek bir kişiyle ilerleme kararı aldım. Umarım burası bana uğur getirir.

Sevgili arkadaşlar bana yazarken kendinizden kısa özet geçmenizi rica edeceğim. Bakalım hobilerimiz aynı mı merak ediyorum. Lütfen telefondan devam edelim ama oradan anlatırım size kendimi. Daha tanımıyorsunuz ama inanın sohbetim iyidir. Kimseyi üzecek sözler paylaşmam. Hep iyimser bir tavır takınırım. Umarım karşıma çıkacak insanlar da bu şekilde davranır. Her şey güzel olsun, iyi başlasın ve muhteşem bir şekilde sona ersin. Bu temenni ile görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun