Adana Dul Bayan Arkadaş

Adana dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Adana'da oturan 48 yaşında dul bir bayanım. ismim Özlem. Herkese kocaman selam olsun. Adana bayan arkadaş için geldim. Erkek arkadaş arıyorum anlayacağınız beyler. Kısaca kendimden bahsedeyim arkadaşlar size. Kendine oldukça bakan temiz titiz biriyim. Biraz kıskançlık ve güven sorunu yaşıyorum son zamanlarda. Bunu aşabilir miyiz bilemem. Adana dul bayan konusunda ben numarasını yazan herkese dönüş yaparım o konuda sorun yok arkadaşlar ama ne bileyim ya güvenecek miyim anlamıyorum. Denemek istiyorum en azından. Mesaj gönderenler bu nedenle biraz şanslı gibi arkadaşlar. Her zaman kibar erkeklerden hoşlanmışımdır. Bir de kadına saygısı olanlardan. Kadına değer veren önemseyen insanlar her zaman bir adım öndedir benim için. O zaman beklemeye gerek yok derim.

Adana Bayan Arkadaş

Uzun zamandır Adana'da ücretsiz bayan arkadaş sitesi arıyordum iyi oldu gerçekten. Burası sayesinde gerçek bir arkadaş bulacağımı düşünüyorum. Gerçekten iyi bir birliktelik mi yoksa ne bileyim uzun süreli arkadaşlık mı istiyorsunuz buna karar verin. Ben Adana'da yaşayan boşanmış bir kadın olarak uzun vadeli bir ilişki arıyorum. Evlilik falan sonradan olabilir. Önce birbirimizi tanımamız gerekiyor. Birbirimizin isteklerini bilmemiz. Onu da geçtim insanlar bu aşamada birbirine çok az güveniyor haberiniz olsun. Zaten bir ilişkinin en önemli noktası sadakat değil mi? Ben öyle güven sorunu yaşamıyorum ama seçiciyim. Bir erkek kendine bakacak arkadaşlar. Giyinmeyi bilecek. Oturmasını kalkmasını, nerede ne söylemesi gerektiğini bilmeli. Onun dışında nasıl olursa olsun geçimsiz olmayacak. Yeri geldiğinde idare edecek. Sevgisi, aşkı için savaşacak. Yok öyle en basit bir şey de ben gidiyorum demeyecek. Beklentilerim bunlar. Maddi anlamda da sorunum yok kendi iş yerim var şükürler olsun ki.

Adana Dul Bayan

Adana dul kadınlar hakkında var mı merak ettiğiniz şeyler, buyurun yazın arkadaşlar beraber sohbete başlayalım. Ancak numaramı sadece mesaj atanlara ve yorum yapanlara veriyorum haberiniz olsun. Onun dışında bana zaten ulaşamazsınız. Adana’da yaşamaya devam etmek istiyorum buralıyım çünkü ama yakın çevrelerden de yazabilirsiniz bana. Mesela Maraş bayan arkadaş arayanlarda mesaj gönderebilirler. Çok sık gidip gelirim işim gereği. Gidiyorum ben şimdilik sözü size bıraktım beyler. Uzak arkadaşlık istemem burada olmanız şart. Hayırlısı olsun diyelim.
Bir sonraki ilan: Osmaniye Dul Bayan Zeynep, 36 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. yorumbanner