Afyon Dul Bayan Arkadaş

Afyon dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Selam olsun herkese adım Funda. Afyon dul bayan arayışında olanlar için geldim aslında. Bu konuda benim gibi biriyle tanışmak isteyen var mı bilmiyorum. Lakin şansımı denemekte yarar var. Ek olarak Afyon bayan arkadaş sayesinde benim de çevrem artacak sanırım. Bu arada yaşım 39 arkadaşlar. Sizin için fazla mı bilemem ama bence abartmaya gerek yok. Sevgili olacağım kişinin de yaşının en fazla 55 e kadar olmasını isterim. Kendine bakan bakımlı bir kadınım ve her şeyim var. Sadece arkadaş bulamıyorum. Onu da bu ilan sayesinde çözeceğimize inanıyorum.

Afyon Dul Bayan

Afyon arkadaş arayan bayanlar karşısındaki kişinin dürüst olmasını, kadınına sahip çıkmasını, değer vermesini ister. Aslında genelde bayanların ortak arayışıdır ortak özelliğidir bu durum ama sanırım bizim buraya daha has bir şey. Ah ben bir zamanlar çok daha güzeldim fakat şu an da fena değilim. Çalışmıyorum arkadaşlar durumum yerinde tabi ki. İşte bu yüzden boş vaktim fazlasıyla var. Durum böyle olunca ben de kendime uygun bir arkadaş arayışına girdim buradan. Sık sık şehir dışına çıkarım beyler. Isparta'da dul arkadaşlarım var. Onları ziyaret ederim genelde. Ne diyorduk ha yalnızlık başladı diyordum içimden sizlerle de paylaşmış olayım gerçekten şu suralar kendimle ilgili önemli kararlar alacağım. Evlilik falan değil tamamen arkadaşça yaşamak istiyorum. Beni anlayan bir dostum olsun yanımda daha ne isterim ki. Sonra öyle gezelim tozalım kafasındayım. Arabam da var tek sürmek moral bozuyor buna inanabilirsiniz.

Afyon Bayan Arkadaş

Her zaman insancıl yanım ağır basmıştır. Lakin öyle çok güzel anılar biriktiremedim işte. Bu yüzden ben kendi kararımı verdim ve 2-3 senedir yalnızım. Şimdi bu durumu noktalayacağım. Elbette durumlar vahim değil o kadar. Yalnızlık bakmayın siz çok kötü bir şey değil. Velhasıl artık can sıkıntım sona ersin de işime bakayım istiyorum. Bu tür işler kısmet mi bilemiyorum gerçekten ama bildiğim tek şey benim gibi güzel bir kadının yalnız yaşamaması gerektiğidir. Bana dürüst adam gibi adam lazım şu dakikadan sonra. Böyle biri ile sevgili olabilirim ancak. Yazacağınız yorumlar atacağınız mesajlar çok önemli. Aksi durumda numaramı veremem bilginiz olsun arkadaşlar.
Bir sonraki ilan: Kütahya Dul Bayan Menekşe, 33 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun