Aksaray Dul Bayan Arkadaş

Aksaray dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Dilan benim ismim selamlar. Aksaray dul bayan için yazıyorum yani bu yüzden geldim açıkçası. İnsanlara güvenin çok azaldığı şu dönemde artık yalnız kalmak istemiyorum ben. Bu nedenle güzel ve bakımlı bir arkadaş arayanlar yazabilir istediği saatte. Yaşım 39 ama hiç göstermiyorum. Çevremdeki herkes böyle der bana. Aksaray bayan arkadaş sayesinde inanın kendinize geleceksiniz o kadar özel biriyim ben yani. Burada yaşadığım için çevrem pek geniş. Zaten küçük bir memleket ama insanları sıcakkanlıdır, yarı yolda bırakmaz. Hal böyle olunca bakacağız artık kim karşımıza çıkarsa onunla yola devam edeceğiz yani. Ah bir zamanlar gençliğim geliyor aklıma ama yok be böyle daha güzel ve olgun bir kadın olduğum ortada.

Aksaray Dul Bayan

Aksaray da erkek arkadaş arayan bayanlar ne istediğini her zaman bilmiştir ama beyler için aynı şey söz konusu pek olmuyor. Beni de ilişkilerde soğutan en önemli etken bu oluyor genelde. Ne istediğini bilmeyen kararsız öz güvensiz erkekler. Erkek dediğin güçlü kararlı olmalı ne istediğini bilmeli arkadaşlar. Neyse bunu bir kenara bırakıp paylaşmam gereken bir konu ondan bahsedeyim istiyorum size? Arkadaşlar ben bazen evlenmek istiyorum ama sonra vazgeçiyorum neden bu acaba bilgisi olan yazsın lütfen. Yani tek güven sorunu mu başka bir şey mi anlamış değilim. Yada geçmişte yaşamış olduğum kötü tecrübeden ötürü mü bu düşünce içindeyim? Ama genel olarak soracak olursanız evlilik taraftarı değilim pek. Bunun dışında insanların bana olan güvenini hiç sarsmadım ama bana gelen hep üzdü geçti yani nedenini de çözemedim bir türlü.

Aksaray Bayan Arkadaş

Günün her saatinde burada olduğumu söylemek isterim. Yazın, sorun, konuşun benimle. Tüm bunlar normal durumlar. Ha aklınıza takılan soruları da lütfen sorun olur mu gerçekten biz konuşarak anlaşan varlıklarız. Hepsini geçtim bu süreçte yanımda olacak kişi aşırı şanslıdır yani. Çünkü benim gibi güzel bir kadın ile arkadaş olacak daha ne olsun be.

Hayatımız güzellik ve neşe dolsun arkadaşlar başka bir şey istemiyorum. Hepsini de geçtim biraz mutluluk benim de hakkım bu yaştan sonra yani. Neyse mesajlarınızı atın da muhabbetimiz hemen başlasın arkadaşlarım.

Bir sonraki ilan: Nevşehir Dul Bayan

Semra, 38 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun