Almanya Evlilik Sitesi

Almanya evlilik sitesi

Kocaman selam olsun herkese. Adım Meral. 35 yaşındayım. Uzun zamandır Almanya evlilik sitesi arıyordum sonunda buldum burayı oh ya ne rahatladım. Arkadaşlar yaşım gereği artık evlilik düşünmeye başladım sanırım. Bu konuda yanımda olacak kişilere açığım yani konuşuruz, sohbet ederiz herhangi bir sorun yok. Zaman zaman alıngan oluyorum, biraz kıskancım. Bunları da geçtim sohbetim koyudur sabaha kadar telefonu kapatmak istemezsiniz yani. Almanya’dan evlenmek isteyen bayanlar çok var çevremde de görüyorum. Ama doğru insanı nedense bulamıyorum. Durum bundan ibaret şimdilik. Gerçekten güzellikler ile dolu bir süreç arıyorum bakalım çıkacaktır karşımıza ama zamanı var sanki. Sabırsız bir kadınım ben. Burada çalışıyorum durumum iyi. Türkiye’ye dönüş düşünmesem de aşık olursam eğer, evleneceğim adam beni çağırırsa neden olmasın ki.

Almanya evlilik sitesi sayesinde geçen sene bir arkadaşım evlenmişti. Hala beraberler ve çok mutlular. Bu konuda aslında iki insanın anlaşması önemli bana göre. Güzel düşünürsek güzel olur, olumsuz düşünürsek tüm negatif enerjiyi kendimize çekmiş oluruz. Her neyse ya buraya şikayet etmeye gelmedim aslında. Sizlerle güzel bir sohbet havası oluşturmak amacıyla geldim. Evleneceğim adamda aradığım özellikleri de hemen aşağıda paylaşıyorum.

Almanya Evlilik Sitesi

Kararım kesin benim unutmayın. Belki doğru insanı bulana kadar çok çaba harcayacağım ama ne bileyim işte hayat bize neler getirecek bir bilsek keşke. Son zamanlarda can sıkıntısı yaşamaya başladım. Sebebi de sanırım yalnızlık. Doğru adam nerede ben anlayamıyorum. Güzelim evet, çok bakımlıyım, öyle havalı da değilim. Kısmetim neden kapalı bu yaşa geldim bilmiyorum. Gerçi yaşımda pek öyle abartılacak bir şey yok ama insan düşünüyor işte.

Almanya’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Almanya’dan evlenmek isteyen bayanlar ne kadar bana katılır bilmem ama burada insan gerçek sevgiyi arıyor. Yabancı arkadaşlarım da var ama evlilik adına bir adım atamıyorum. Güven yok sanırım bende. Bu yüzden karşıma çıkacak erkek biraz sabırlı olmalı, onu gerçekten tanımalıyım. Güzel hayaller kurabilmeliyim. Neyse ya bakacağız, göreceğiz ve sabırla bekleyeceğiz. Umudum var hala benim. Sizin de olsun. Belki aradığınız kişi benim nereden bileceksiniz değil mi? Kaçtım ben ama buralardayım.

Mesaj Gönderin


1 yorum

  1. Merhaba Meral Hanım, adım Alihan 28 yaşındayım. Sizinle konuşmak istiyorum. Lütfen whatsapptan benimle iletişime geçin. Not: Ciddi ciddi evlenmek üzerine konuşmak için