Amasya Dul Bayan Arkadaş

Amasya dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Gülhan adım iyi günler dilerim herkese. Amasya dul bayan ilanım sayesinde yeni bir başlangıç için hazır mısınız acaba, ben hazırım beyler. Merzifon'da yaşamaktayım. Yaşım 36. Yeni dul kaldım diyebilirim. Yeni derken 1 sene kadar geçti herhalde. İşte daha fazla yalnız kalmadan birine ihtiyacım var. Amasya bayan arkadaş için önceliğiniz ben olsam ne olur ki yani? Bu kadar güzel bir kadın gelmiş ilan açmış yalnız bırakmak yakışmaz sanırım. Ne kadar iyi ve güzel bir arkadaş varsa beni bulur çünkü kalbim temiz. Sohbeti aşırı seviyorum ben. Bıkmadan usanmadan sabahlara kadar konuşacağız buna emin olabilirsiniz ve gerçekten de canınız sıkıldığı her an bana yazabilirsiniz. Amasya dul kadın arkadaş arayanlar şunu bilsinler sadece dürüst aklı başında ve ne istediğini bilen beylerle iletişim kurup sevgili olmak istiyorum.

Amasya Dul Bayan

Geçen hafta bir durum yaşadım. Evlilik teklifi aldım arkadaşlar. Malum yaşımız daha çok genç olduğu için bu tarz durumları pek sık yaşar oldum. Gerçekten evlilik şu an düşündüğüm bir şey değil ama. Olsa hemen evet derim yani. Biraz kafa dinlemek istiyorum aslında. Arkadaşım ile yoluma devam etme kararı aldım yani buradan bulacağım arkadaştan bahsediyorum. Hayatın tadını çıkarayım biraz gezeyim eğleneyim istiyorum. Ha bakarsınız çok iyi anlaşırız ileri de ne olur bilemeyiz ama şu an için bana bu tarz bir teklifle gelmemenizi öneririm çünkü düşüncem ve kararım net yani.

Amasya Bayan Arkadaş

Ben değişmez biriyim yani ne isem oyum arkadaşlar. Bazen insanların karakteri anlamsız bir şekilde değişebiliyor asla yani o dönemleri geçtik biz be. Her zaman kendine saygısı olan insanlarla bir olurum ben gerisi hikaye. Ondan sonra neden yalnız kaldım diyorlar. Kardeşim sen önce insanlara saygılı ol ki herkes de sana güzel gözle baksın. Yanlış mıyım? Neyse bu konular uzar gider arkadaşlarım. Ben mesajlarınızı bekliyorum en kısa sürede. Daha sonra telefondan devam ederiz. Siz anlatır ben dinlerim, ben anlatırım siz dinlersiniz birbirimizi net bir şekilde anlamış oluruz bu sayede. Bir zamanlar daha hızlıydım ben ama yine eski günlerimi özlediğimi söylemek isterim.
Bir sonraki ilan: Tokat Dul Bayan Suzan, 35 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun