Antalya Dul Bayan Arkadaş

Antalya dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Burada olan herkese selam arkadaşlar. Antalya bayan arkadaş olarak aranızdayım. Doğru düzgün gerçekten beyefendi bir erkek arıyorum. Yaşım 27 biraz erken dul kaldım ama sorun yok. 3 senedir yalnızım. Çevrem geniştir ama ne bileyim artık sanki hiçbiri bana hitap etmiyor. Haliyle geldim buradan güzel bir arkadaşlık kuracağım. Son dönemlerim biraz stresle geçiyor. Neden mi? İş değişikliği falan yaptım düzen kurdum. Her neyse yazanlarla muhabbet kurarız. Antalya dul bayan için başka arkadaşlar var sanırım burada ne güzel gerçekte umarım kimse yalnız kalmaz artık şu yalan dünyada. Siz neler yapıyorsunuz burada ne işle uğraşıyorsunuz, dul mu bekar mısınız? Yazın artık haydi bir araya gelelim bir an önce ya.

Antalya Dul Bayan

Çok panik bir yapım yok. Son derece sakin bir insanımdır. Karşımdaki kişiyi dinlemeyi onu anlamayı severim. İnsanlar benim için kitap gibidir arkadaşlar. Her yeni insan yeni bir hikaye yeni bir roman demek. O yüzden ikili ilişkilerde biraz hassas davranırım. Neyse bir an önce arkadaşlık kurayım ve önüme bakayım istiyorum. Bunların dışında biraz zamana ihtiyacım var. Evlilik falan isteyen olursa bunun için net bir şey söyleyemiyorum. Çünkü böyle bir düşüncem yok. Malum sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş. Sadece erkek arkadaş arıyorum ben burada. Yalnız mısın diye soranlara ‘evet’ yalnızım diyorum maalesef. Antalya dul kadınlar araması yaparken sizin beklentileriniz nedir bu ilişkiden arkadaşlar?

Antalya Bayan Arkadaş

Evet Antalya bayan arkadaş arayan beyler hayat böyle nereye kadar gidecek? Artık mutlu olmayı hak etmiyor muyuz?  Birlikte kahve içmek, akşam 5 çayını yudumlamak. Akdeniz’in en güzel manzarasında hem de. Ne güzel olurdu değil mi? Ben de bunu istiyorum işte buyurun yazın arkadaşlar beklemeyin. Beklemeyi gerçekten hiç ama hiç sevmiyorum ben. Elbette var olan heyecanlarım da var. Umutlarımı hiç tüketmedim çünkü ben zaten çok güzel bir bayanım. Dul olup olmamak önemli bile değil söz sırası sizde. Bana mesaj atan veya yorum bırakan herkese dönüş sağlayacağım arkadaşlar şüpheniz olmasın kesinlikle.
Aysel 38 Arayış: Arkadaşlık Bir sonraki ilan: Mersin Dul Bayan

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun