Artık Üzülmek İstemiyorum

Artık üzülmek istemiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Erzincan
Medeni Durum: Bekar
İsim: Zeyno
Yaş: 30
Boy Kilo: 169 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Eczacı

Bu gözlerin görmediği bir şey kalmadı. Artık üzülmek istemiyorum işte bu yüzden geldim. Merhaba arkadaşlar. Zeyno ismim, 30 yaşına adım atan güzel bir kadınım. Arkadaş arıyorum kendime. Zor olacağını asla düşünmüyorum çünkü ben her daim kendine bakan biri oldum. İnsanlarla çok güzel bir iletişim kurabiliyorum. Hepsini de geçtim güven sağlıyorum. Sadakat her arkadaşlıkta önemli bilirsiniz.

Sonuç itibariyle nelerle karşılaşacağımızı bilmesek de yaşamaya devam ediyoruz. Tamam elbette hayırlısını istemek lazım ama biraz da insana bağlı her seçim. Sürgün gibi bir kalbim var onu ne yapacağız bilen söylesin olur mu?

Mesela çok aşırı güveniyorum ve boşluğa düşüyorum sonra. Yaşıtlarım evlenmeye başlamışken ben hala arkadaş aramaya devam ediyorum. Nereye kadar süreceğini de asla bilmiyorum. Çok mu zor çok mu imkansız anlayamıyorum. Yüreğim sürekli isyan edecekse yalnız kalayım yani böyle olmaz. Tüm olumsuzlukları paylaştım kusura bakmayın negatif enerji yükledim sanırım. Ama inanın gerçekten böyle biri değilim. Tanışınca anlayacaksınız. Lütfen kendinizi sizler de birkaç cümle ile tanıtın ki kime numaramı vereceğimi bileyim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun