Artvin Dul Bayan Arkadaş

Artvin dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Nasılsınız bakalım ben Ece, Artvin dul bayan arayanlar arasındayım. Yalnızlığımı paylaşacak benimle arkadaşlık kuracak herkese yer var desem? Ama tabi ki arkadaşlarım olur ama tek bir samimiyet kurulur. Artvin bayan arkadaş sayesinde eminim kendime geleceğim çünkü ne zamandır yalnızım ben. Yaşım hala 33 mis gibi kadınım, bakımlıyım falan ama böyle tek nereye kadar onu bilmiyorum gerçekten. Sinemaya bile giderken bir insan sıkılabilir mi? Evet ben kahroluyorum o kadar sıkıntıdayım yani.

Bazen o kadar sıkılıyor ki insan yani arayacak birini bile bulamıyor. Bu durum can sıkıntısını artırıyor. Var olan herkes bana yazabilir. Artvin kadar güzel bir şehir de yok o kadar huzurluyum ki burada tek eksik olan şey samimi bir dostluk.

Artvin Dul Bayan Arkadaş

İnsanlarla ilgili bazı düşüncelerim var elbette. Bu süreçte yanımda olmanız lazım biliyor musunuz? Yani hem dul hem yalnız bir kadının beklentileri önemlidir. Can sıkıntısını da geçtim böyle romantik bir adam çıksa keşke karşıma. Bana yaşamadığım sevgiyi aşkı tattırsa? Yeniden ayaklarımı yerden kesip kaybolan umudumu ümidimi yeşertse. Vardır biliyorum tabi biraz da muhabbet lazım. Herkes ile mesafem var ama bu kez olmayacak. Artvin dul kadın arkadaş arayanlar mesaj attığı taktirde herkese tek tek dönüş yapma niyetindeyim.

Çalışan bir bayanım arkadaşlar. 3 yıl kadar önce evliliğimi sonlandırdım. Anlaşamayınca yürümüyor bazı şeyler işte. Sevmekte bir yere kadar oluyor demek ki. Neyse bunlarla canınızı sıkmak istemiyorum. Tanıştığımızda umarım yüz yüze hayatlarımı ilişkimizden beklentilerimizi konuşmuş oluruz. Yorumlarınızı da mutlaka bekliyorum. Böyle küçük kelimelerle yaşınızı falan söylerseniz sevinirim gerçekten. Onu da geçtim buradan arkadaş yapmak daha iyi yani başka yerden yazanlara da numaramı veririm de görüşme falan durumu olursa ben bir yere gidemem sonuçta.

Artık aylar yıllar geçiyor hayatımızdan bu nedenle biraz daha özenli davranmamız gerekiyor kendimize. Saygı ve sevgi çerçevesinde buyurun beyler ben buradayım. Aslında çok uzun süre daha buralarda olacağım haberiniz olsun. Alın size bir şans. Fazla beklemeden bir an önce mesajlarınız gelsin diyorum.

Bir sonraki ilan: Gürcistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Duygu, 30 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun