Aydın Söke Dul Bayanlar

Aydin dul bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Merhaba diye giriş yapmak istiyorum nasılsınız beyler. Aydın dul bayanlar ile tanışmak isteyen var mı acaba? Bence var çünkü en önce ben varım. İsmim Duygu 31 yaşındayım. Birazcık erken dul kaldım diyebilirim. Hayatın devam ettiği gerçeğini kabul ederek önüme bakıyorum. Hiçbir şey dünyanın sonu değil sonuçta. Ayrılıklar birliktelikler hayatın içinde her zaman olacak sonuçta. Aydın’da şu anda benimle konuşacak arkadaş telefon numarası istiyorum diyorsanız önce bana kendinizi tanıtan mesaj göndermeniz gerekiyor beyler. Son dönemlerimin yalnızlıkla geçmesi beni biraz yordu tabi. Ama Aydın bayan arkadaş arayanlarla ben bu sorunu çözeceğimi düşünüyorum. Umarım bu yalnızlıktan bir an önce kurtulur hayatıma yeniden yön veririm.

Aydın Dul Bayanlar

Arkadaşlar çalışıyorum maddi anlamda sorunum yok. İşim gücüm yerinde. Karşımdaki kişiden beklentimde sadece duygusal romantik bir ilişki tarzı. Enerjik kıpır kıpır bir insanım. Her zaman kendimle barışığım ama bazen ne bileyim ya değişik oluyorum. Bunun nedenini de tamamen yalnızlığa bağlıyorum açıkçası. Hele bizi kızlar diyor Aydın gibi bir yerde nasıl yalnız yaşıyorsun şaşırıyorlar ama durum bu şekilde. Ayrıca ben uzak yerlerden bir arkadaşlık istemiyorum. Aydın Söke dul bayanlar arayışında olanlar iletişime geçsin benimle sadece.

İnsanlarla ilgili yargısız infaz yapmam herkesi dinlerim anlamaya çalışırım. Ne düşünür ne ister falan iyi bilirim. Gözlerinden anlarım ya ben öyle bir huyum vardır nedense. 3 senedir de dulum böyle bir başıma hayat mücadelesi işte. Kendi başıma kaldım buralarda umarım beni anlayanlar olacaktır. Can sıkıntısından dolayı yazmıyorum ben kimse merak etmesin. Sadece söz konusu arkadaşlıklar kurulsun istiyorum. Bana mesaj atan yorum bırakan herkese zaten dönüş yapacağım zaten ama sizlerde lütfen isteklerinizi mesajlarınızda belirtin. Aklınızda nasıl bir ilişki türü olduğu konusunda. Neyse gelelim bizim konuya şimdi benim bazı kriterlerim var.

Aydın Bayan Arkadaş

Yaş konusunda 45’e kadar herkes yazabilir. Evlilik düşünmüyorum bunu unutmayalım. Ondan sonra aklıma gelen ha bir de biraz bakımlı olsa yeterli. Erkek olsun kadın olsun kendine bakmalı her zaman. Görüldüğü gibi çok fazla bir beklenti içinde değilim. Sadece duygusal boşluğumu dolduracak beni yeniden aşkı hissettirecek bir arkadaş arayışındayım. Aydın’da bayan arkadaş arıyorsanız olay bitmiştir buyurun gelin arkadaşlar yazabilirsiniz ben takipteyim heyecanla beklemeye devam ediyorum.

Bir sonraki ilan: Muğla Dul Bayan

Ece, 38 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun