Balıkesir Dul Bayan Arkadaş Telefonları

Balikesir dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İlknur adım selam. 42 yaşındayım ve Balıkesir bayan arkadaş olarak buradayım. İlan açmamın bazı nedenleri var arkadaşlar. Birincisi gerçekten ben hayatımda bu kadar yalnız kalmadım. Son 2 senedir hiçbir arkadaşım yok. Herkesten uzak duran şahsen ben oldum ama bu yalnızlık katlanılacak gibi değil artık. Balıkesir’de sevgili bulma amacı ile ilanlara bakarken neden bende bir ilan açmayayım dedim. Balıkesir dul bayan telefonları arayan beyler bana mesaj atabilirsiniz fakat saygıyı elden bırakmadığınız sürece sizinle konuşabilirim. Benim sohbetim güzeldir arkadaşlar. Bazen merkezde bazen Akçay’da kalıyorum. Yazlığım var hayat güzel geçiyor. Ah şu yalnızlık olmasa tabi ki. Ne zor şey oysa yalnızlık değil mi arkadaşlar? Derdini sıkıntı mutluluğunu paylaşacak kimsenin yanında olmaması. Omuzunu başına yaslayacak kimseyi bulamamak. En çokta bu nedenlerden ötürü birinin olmasını istiyorum hayatımda. Peki siz? Siz neden Balıkesir’de dul bayan arkadaş arıyorsunuz? Benim gibi yalnızsanız buna beraber son verelim ne dersiniz?

Balıkesir Dul Bayan Telefonları

Geçenlerde bir evlilik teklifi aldım ama kabul etmedim. Etmem de çünkü ben o süreci bir defa yaşadım artık yaşayamam. Balıkesir’de erkek arkadaş arayan kadın arıyorum diyenlerle tanışmak istiyorum sadece. Boşandıktan sonra yeniden evlenmemek için karar aldım. Hayatımı yaşayıp beni mutlu edecek şeyleri yapacağım. O yüzden bu tarz tekliflere kapalı olduğumu bilmenizi istiyorum arkadaşlar. Umarım kendine güvenen bir beyefendi ile karşılaşırım da arkadaş olarak devam ederim. Burası harika belki bilirsiniz. Merkezde yaşıyorum ben aslında. Gidip geliyorum hafta sonları sadece. Canım sıkıldığı zaman da arabama atlar şehir dışına çıkarım keyfime göre. Manisa’da dul bayan arkadaşlarım var. Sohbet eder kafa dağıtırız bir nevi.

Balıkesir Bayan Arkadaş Sitesi

Genel olarak baktığım zaman şu hayatıma neler değişmiş oysa. Biraz hareketliyim ben mesela. Şaka yapmaya bayılırım, akşamları kafam eser dışarı çıkar gezerim gibi. Bunların dışında beni sevenleri asla kıramam ya gönül alamıyorum sonra. Hepsinden ziyade şu yalnızlığım bitsin artık. Ya ben çok güzelim ama seçiciyim lakin burada seçicilik olmayacak söz veriyorum arkadaşlar. Evet neler neler gördük şu yaşımıza kadar. Sıra geldi kalan yıllarımı saygı ve sevgi dolu bir beyefendiyle geçirmeye. Var mısınız? Varsanız mesaj ve yorumlar sizi bekler arkadaşlar.

Bir sonraki ilan: Bursa Dul Bayan

Gökçe, 38 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun