Bartın Dul Bayan Arkadaş

Bartin dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
İyi günler olsun ismim Gönül. Yaşım 40. Bartın dul bayan ilanı vermek için geldim yani arkadaş aramaktayım. Küçük bir şehrin güzel kadınıyım ben. Haliyle talibim çok olmuştur. Son dönemlerde artık kendimi bıraktığım için bu konuda yapacak bir şeyim kalmadı. Yani saldım kendimi öyle kolay arkadaş bulamıyorum ve aramıyorum. Lakin bu siteyi görünce hemen ilan açma gereği duydum nedense. Bartın bayan arkadaş sayesinde sizlerin de yalnızlık sorunu varsa atalım bir kenara isterim. Aynı frekansta aynı düşünce yapısına sahip biriyle artık mutlu olmayı hayal ediyorum.

Bartın Dul Bayan

Şimdi arkadaşlar birbirimizi bulduk diyelim güzel bir ilişki yaşayalım olmaz mı? Birbirimizi anlayalım, dinleyelim derdine derman olalım isterim. Yeri gelsin beraber gülelim beraber eğlenelim olmaz mı? Bence bal gibi olur ya bıktım ciddi anlamda. Neden bıktım peki, kendini bir şey sanan insanlardan ve beni yarı yolda bırakanlardan. Son zamanlarıma dönüp bakmıyorum bile. Artık ileriye dönük hayaller kuruyorum. Evlilik değil öyle anlamayın rica ederim. Arkadaş bulacağım ben o yüzden geldim işte. Siz de Bartın dul kadın arkadaş arıyorsanız fazla bekletmenize gerek yok diye düşünüyorum. Gerçekten yanımda olacak bir erkek arkadaşa ihtiyacım var.

Bartın Bayan Arkadaş

Kriterlerimden bahsetmeye ihtiyaç duyuyorum. Yaş aralığı hiç önemli değil, benim gibi dul olmalı veya bekar tabi ki. Her anlamda sohbet ederim bunu da aktarmış olayım ama erkek dediğin kadın ruhundan anlamalı biraz. Romantik kadına değer veren bir yapıda olmalı. Onun dışında mevcut karakteristik özelliklerim var. Mesela telefonda konuşmak bir hobi oldu bende. Bir de şu minik arabama binip gezmek. Ah yalnız olmuyor ki tek başına gezilmiyor ki anlamı yok. Pop müziği seven ve bir o kadar da mutsuz olan biriyim. Ne garip değil mi? Haliyle ilan açmak zorunluluğu hissettim ben de işte. Bu nedenlerden dolayı buyurun yazın bana. Özellikle burada yaşayanlar ile muhatap olmak istiyorum. Başka şehirlerden de yazabilirsiniz kesinlikle ama görüşme süreci kolay olsun yani. O halde mesajlarınızı beklemek için şimdilik müsaade istiyorum sizlerden.
Bir sonraki ilan: Karabük Dul Bayan Mehtap, 37 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun