Batman Dul Bayan Arkadaş

Batman dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Hasret ismim iyi günler dilerim. Batman dul bayan numarası arayanlar burada mı acaba? Umuyorum ki güzel arkadaşlıklar kuracağız ben bundan eminim yani. Peki siz ne kadar güveniyorsunuz kendinize? Ben tam 36 yaşına girmiş güzel bir kadınım. Elbette kendi ayaklarımın üzerinde durduğum için bu konuda gerçekten elime kimse su dökemez. Batman bayan arkadaş olarak geldiğimden bana yazmanız yeterli olacak yani. Hemen döneceğim mesajlarınıza unutmayın. Ondan sonra bol sohbet, sabahlara kadar muhabbet işte. Var mı merak ettiğiniz farklı bir konu lütfen paylaşın bilelim arkadaşlar. Ben merkezde oturuyorum ayrıca. Bu yaşımdan sonra hiçbir şeyi problem etmek istemiyorum kendime. Hayattan keyif almak gülmek eğlenmek ve tabii ki yeniden o muhteşem duyguyu tatmak aşık olmak istiyorum. Geriye doğru baktığımızda gerçekten hiçbir şey için üzülmeye dert etmeye değmediğini görüyoruz arkadaşlar. Varsa bu yolda benimle yürümek isteyen mesajlarınızı beklediğimi bilmenizi istiyorum.

Batman Dul Bayan

Tabi bu yazdıklarım biraz da sizin sayenizde olacak. Yani ben kendi başıma böyle güzel düşler kuramam. Arkadaşımla beraber gezeceğiz de tozacağız da. Her neyse buraya kadar her şey normal ve güzel. Sonrasını merak etmeyelim derim. Planlı programlı yaşadığımızda hep bir sorun çıkıyor karşımıza bence. Geçenlerde biriyle tanışmıştım ben güzel başladık falan adam biraz fazla kontrolcü ve baskıcı olunca görüşmeyi kesmek zorunda kaldım. Birde benim evlenmek gibi bir niyetim artık yok. Sütten ağzım yandığı için o defterleri kapadım. Dediğim gibi ben evlenme derdinde değilim. Batman dul kadın arkadaş arayıp mesaj gönderecek kişiler bilsinler ben sadece arkadaşlık kurmak istiyorum yani hepsi bu.

Batman Bayan Arkadaş

İnsanların belli dönemleri olur ve o dönemlerde çok sıkılır. İşte tam o süreçteyim ki buraya ilanımı bırakıyorum. Neyse bunları zaten her türlü konuşacağız sırası gelecektir. Numaramı sadece mesaj atanlara veya yorum bırakanlara vereceğim bunu da söylemek isterim. Başka ne kaldı diye düşünüyorum da kalmadı herhalde. Söz sizde arkadaşlar benden bu kadar. Batman merkezde oturanlar önceliğimdir bunu da söylemek istiyorum. O halde görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun