Belçika Evlilik İlanları

Belcika evlilik ilanlari

Selam cümleten. Benim adım Gül. 30 yaşındayım. Belçika evlilik ilanları için yazıyorum umarım beni anlayanlar çıkacaktır. Ben Genk’te yaşıyorum ama işim gereği merkeze çok gider gelirim. Burada görüşme sorunum yok. Lakin evlenmeye karar verdiğim için artık kendimle ilgili başka düşüncelerim de var. Birincisi ben Avrupa turuna çok katılıyorum. İşimi evden yönetiyorum, durumum da yerinde. Ama gelin görün ki hala bir eş bulamadık. Güzel misiniz diye merak edecekler olacaktır. Onu görüşme yaparken fark edersiniz. Ne kadar anlamlı sözler söylerseniz benim için o kadar iyi yani. Fakat çok abartmamak kaydıyla. Ben cesaretli adamları seviyorum ve bu yüzden çoğu kişi eleniyor.

Belçika evlilik ilanları arayanların çok olduğunu biliyorum. Çevremde güzel bir kız arkadaş grubumuz var. Ayrıca erkeklerle de iyi anlaşırım. Durum ciddiyete geldiğinde herkes kaçıyor nedense. Ben de artık umursamıyorum buyurun teklifler gelsin artık diyorum. Adamlar çok iyisiniz ve güzelsiniz ama sizi kıskanmamak elde değil deyip gidiyor yani. Evet kıskanmamanız elde değil çünkü çok bakımlıyım ben. Tamam çok övüyorum kendimi bazen ama ne yapayım elimde değil buna emin olabilirsiniz. Bildiğim tek bir şey var, hayat çok kısa arkadaşlar. Sevelim, sevilelim yani kuralım bu benim.

Belçika Evlilik İlanları

Güzel şeyler düşlemeye geldim buraya. Ama bakıyorum ki insanlar ne kadar acımasız olmuş, sevgisiz olmuş. Saygı kalmamış toplumda. Bu da beni yıkıp geçiyor işte. Her neyse ya siz bana yazın da görüşmeye başlayalım artık. İnanın yalnızlık artık beni bunaltıyor. Bir an önce hayatıma yön vermek istiyorum.

Belçika evlilik ilanları için geldiğimi söylemiştim. Türkiye’ye kesin dönüş henüz düşünmüyorum o yüzde buradaki insanlarla konuşmak istedim. Evlilik düşünen bir bayan olduğum için de bakalım heyecanlandım biraz. Haydi o zaman ben işlerime biraz bakayım sizler de mesaj ve yorumlara gelin. Heyecan dorukta her zaman. Sarışın ve mavi gözlüyüm bu arada. Bir de boyum uzun. Derler ya hani selvi boylu diye. İşte tam o cinsten. Kalanları da sürpriz olarak saklıyorum o halde görünce anlarsınız arkadaşlar. Kendinize cici bakın.

Mesaj Gönderin


1 yorum