Belçika Evlilik İlanları

Belcika evlilik ilanlari
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Belçika
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gül
Yaş: 30
Boy Kilo: 162 / 52
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik

Selam cümleten. Benim adım Gül. 30 yaşındayım. Belçika evlilik ilanları için yazıyorum umarım beni anlayanlar çıkacaktır. Ben Genk’te yaşıyorum ama işim gereği merkeze çok gider gelirim. Burada görüşme sorunum yok. Lakin evlenmeye karar verdiğim için artık kendimle ilgili başka düşüncelerim de var. Ama gelin görün ki hala bir eş bulamadık. Öncelikli olarak Belçika’da erkek arkadaş arayan bayanlar için bana mesaj atabilirsiniz. Arkadaş olarak başlar birbirimizi tanır gidişata göre karar veririz ne dersiniz beyler? Güzel miyim diye merak edecekler olacaktır. Onu görüşme yaparken fark edersiniz ama her ihtimale karşı fotoğrafımı da ekledim ilanıma arkadaşlar. Ne kadar anlamlı sözler söylerseniz benim için o kadar iyi yani. Fakat çok abartmamak kaydıyla. Ben cesaretli adamları seviyorum ve bu yüzden çoğu kişi eleniyor.

Belçika Evlilik İlanları

Belçika bayan arkadaş telefon numarası arayanların çok olduğunu biliyorum. Çevremde güzel bir kız arkadaş grubumuz var. Ayrıca erkeklerle de iyi anlaşırım. Durum ciddiyete geldiğinde herkes kaçıyor nedense. Ben de artık umursamıyorum buyurun teklifler gelsin artık diyorum. Erkekler çok iyisiniz ve güzelsiniz ama sizi kıskanmamak elde değil deyip gidiyor yani. Değinmek istediğim konu buydu. O kadar da abartmayın bırakıp gitmekte nedir yani. Bildiğim tek bir şey var, hayat çok kısa arkadaşlar. Sevelim, sevilelim yani kuralım bu benim.

Belçika Arkadaşlık Siteleri

Güzel şeyler düşlemeye geldim buraya. Ama bakıyorum ki insanlar ne kadar acımasız olmuş, sevgisiz olmuş. Saygı kalmamış toplumda. Bu da beni yıkıp geçiyor işte. Her neyse siz bana yazın da görüşmeye başlayalım artık. İnanın yalnızlık artık beni bunaltıyor. Bir an önce hayatıma yön vermek istiyorum.

Belçika evlilik ilanları için geldiğimi söylemiştim. Türkiye’ye kesin dönüş henüz düşünmüyorum şimdilik. Eş adayımın da buraya taşınmasını yerleşmesini isterim. Evlilik düşünen bir bayan olduğum için de bakalım heyecanlandım biraz. Haydi o zaman ben işlerime biraz bakayım sizler de mesaj ve yorumlara gelin. Heyecan dorukta her zaman. Kalanları da sürpriz olarak saklıyorum o halde arkadaşlar. Görüşünce inceden ipliğe konuşuruz her şeyi. Kendinize cici bakın.

Menekşe 28 yaşında

Bir sonraki ilan: Hollanda Evlilik Sitesi

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum