Bilecik Dul Bayan

Bilecik dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Sultan ben arkadaşlar 34 yaşında dul bayanım. Herkese kocaman selamlarımı iletmek istiyorum buradan. Bilecik dul bayan arkadaş olarak buradayım ben haberiniz olsun. Yani gerçekten ne bileyim ya garip garip şeyler. Bir şey yaşadım onu diyorum inanın çok stresliyim. Evlilik teklifi aldım biraz değişik düşünceler içine girdim ben böyle bir şey beklemiyordum. Haliyle reddettim çünkü ben sadece arkadaş aramaya çıktım. Bilecik bayan arkadaş sayesinde emin olun kendinize gelirsiniz yani sohbet falan iyi ya. Böyle durduğun yerde tek başına gerçekten hayat ilerlemiyor. Haliyle yenilik lazım onun için geldik bakalım ne dersiniz buradan bir arkadaş edinecek miyim sizce? Biraz şans tabi ama biraz da kader bence.

Bilecik Dul Bayan Arkadaş

Günlerim nasıl geçiyor onları da söyleyeyim. Çalışmaktayım ve bu yüzden can sıkıntım yok. Ama akşamları görmeniz lazım nasıl daralıyorum bir bilseniz. İşte en azından bu sona erer diye düşünüyorum. Son dönemlerde aslında biraz kendimi ben yalnız bırakma kararı aldım ve pişmanım. Her neyse geçmişe takılmaya hiç gerek yok. Bana yazabilirsiniz artık. Güzel anılar biriktiririz, gezeriz falan yani. Canımız hiç sıkılmaz. Ben bakımlı bir kadınım. Bilecik dul bayan arkadaş arayan beylerinde aynı şekilde bakımlı olmasını giyimine özen göstermesini isterim.

Aşk kadını deseler de artık dul kaldığım için aşk falan işleri geride kaldı. Arkadaşça devam etmek amacındayım haliyle. Yazacak olanlar bunu unutmasın. Ama öyle biri çıkar ki tüm bu söylediklerimi unuttur oda belli olmaz arkadaşlar. Yani her şeye kapım açık asla kapatmış değilim. Yeniden aşık olmak sevmekte hayatın bir parçası belli olur.

Ufak tefek kriterlerimden de bahsetmek istiyorum. Ben kadına değer veren erkeklerden hoşlanıyorum arkadaşlar. Kadına sahip çıkmalı erkek yanında arkasında güçlü durmalı güven vermeli. Ayrıca yaş konusunda ciddi bir beklentim bulunmuyor 40 yaşına kadar olanlar yorum bırakabilir. Telefon numaramı ancak bu arkadaşlar için paylaşabilirim. Benden bu kadar şimdilik beyler. Söylenmedi için bana layık sözler unutmayın bunu da paylaşmış olayım. Evet o halde ben beklemeye geçiyorum buyurun arkadaşlar.

Bir sonraki ilan: Eskişehir Dul Bayan

Seçil 38 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun