Bingöl Dul Bayan Arkadaş

Bingöl dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Bol sohbetler herkese. Aybüke benim adım nasılsınız bakalım? Bingöl dul bayan olarak aranızdayım artık bende. Aslında uzun süredir ilan açmayı düşünüyordum da kısmet bugüne oldu. Ben kendine güvenen bir erkek arkadaş aramaktayım. Hiçbir anımda yalnız bırakmayacak ve yanımda olacak biriyle tanışmak istiyorum. Günümüzde ilişkiler artık her ne kadar çıkar ve menfaat ilişkilerine dönse de ben gerçekten sevebileceğim güvenebileceğim biri olsun hayatımda istiyorum. Bingöl bayan arkadaş için benimle iletişim kurmanız yeterli canlar.

Öncelikle yaşım 38. Ya biraz şaşırdınız biliyorum. Buradaki pek çok arkadaş da bu yaşlarda. Düşünsenize boşanma yaşı ne kadar düşmüş. İşte bunun tek sebebi bana göre evliliklerde ki güvensizlik ve iletişimsizlik. Her neyse sorunsuz bir hayat yok ki nasıl olsun yani çevremizi doğru seçmemiz lazım. Bu yüzden gerçekten yanımda olacak birine ihtiyacım var benim. Sizlerin de düşünceleri aşırı önemli tabi ki haliyle mesajlarda tanıtmanızı rica edeceğim.

Bingöl Dul Bayan Arkadaş

Arkadaşlar dönem dönem can sıkıntısı yaşıyorum. Yani buna depresyon falan denilmez ama ne bileyim ya çözemedim. Kendimi yalnız hissedip içime kapanıyorum çoğu zaman. Israrcı bir yapım yok öyle kendi halimdeyim. Bir arkadaşım olsun onunla yoluma devam edeyim istiyorum. Evlilik düşüncesi yok ama unutmayın. Hepsini geçtim son 1 yılım çok değişik ya. Tatile de çıktım yalnızım, evime döndüm yine yalnızım. Tanışmak isteyenler çok beklemesin arkadaşlar. Ayrıca çok sabırlı biri değilimdir. Bingöl dul kadın arkadaş arayanlar bunu bilsin isterim. Bir şeyler olacaksa o uyum o ahenk varsa beklemek istemem. Bir an önce gerçekleşsin isterim.

Onun dışında merak ettiğiniz ne varsa sormanız yeterlidir. Yanıtlarım, sohbete devam ederiz. Zaten telefondan devam etmek çok daha mantıklı. Haliyle buradan yorum ve mesajları ben zaten okuyor olacağım. Günden güne yalnızlaşıyor insan. Artık yeter. Kriterlerim yok. Yaş konusunda da ayrım yapmıyorum. Herkes bana yazabilir arkadaşlar. İnsanları ayırmam ben herkese eşit yaklaşırım. Merkezde oturmaktayım. Tabi ki yaz aylarında köye falan çok giderim ama yalnız olunca insan pek de anlamı olmuyor. Neyse ya görüşürüz buradayım ben.

Bir sonraki ilan: Muş Dul Bayan

Neva, 35 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun