Bitlis Tatvan Bayan Arkadaş

Bitlis bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Hazal’dan herkese selam arkadaşlar. Bitlis Tatvan bayan arkadaş ilanlarına bakan vardır bence. Haliyle ben de bu ilanı açmak istedim. Sebebi çok belli sonuç itibariyle yalnızlık bize mahsus değil. İşte bu yüzden kendime olan güvenim de artsın istedim. Bitlis dul bayan arkadaş için geldiğimden dolayı bekleyeceğim. Her yazana numaramı veririm, yorumları da okuyacağım sonuna kadar. Arkadaşlar ben ilgiyi çok seviyorum. Biraz kıskançlık var idare ederiz herhalde. Onun dışında sevgi çok uzakta değil bana göre. Hemen yanımızda ama biz göremiyoruz diye düşünüyorum. Öyle olsa benim gibi bakımlı bir kadın daha 36 yaşında dul olarak buradan yazmazdı sizlere.

Bitlis Bayan Arkadaş

İki gözüm iki çeşme biri değilim. Arkadaş bulup ilerlemek istiyorum başka bir amacım yok. Her ne kadar kendimle ilgili bu zamana kadar yanlış karar almış olsam da süreç bu şekilde. Siz bana yazarsanız ben mutlu olur önüme bakarım. Arkadaşlık başka bir şey ya artık kolay bulamıyoruz ki. Hele ki güvenebileceğin sırtını yaslayabileceğin birini bulmak inanın çok zor. Kadın olsun erkek olsun fark etmiyor. İnsanlar artık çok değişti. Önce birbirimizi tanıyalım isterim. Oturup kahve içmek bile büyük şans.

İnsanların son dönemlerde neden birbirine ilgi göstermediğini az çok görüyoruz. Dedim ya herkeste artık bir güven problemi olmaya başladı. Ben de pek yok haberiniz olsun. İçim dışım birdir benim. Ufak tefek beklentilerim var tabi ilişkimden ama çok büyük şeyler değil. Dürüst olsun sadakatli olsun ilişkisinde. Birbirimizi anlayabilelim. Sorunları problemleri konuşarak çözelim isterim. Başka inanın hiçbir beklentim yok.

Bitlis Dul Bayan

Ben mutlu olmaya bakarım arkadaşlar. Onun dışında insanlar hakkında yorum yapmam kendime bakarım ya. Biraz hüzünlüyüm hepsi bu. O da zaten arkadaş bulsam geçecek yani biriyle muhabbet etsem sevgili bulsam tüm bu sorunları aşacağım. Elbette şanssız bir insanım diye düşünüyorum. Bu şanssızlığı kırmak sizin elinizde. Bana kendinizi ne kadar doğru ve dürüst tanıtırsanız o kadar mutlu oluruz. Her neyse bunlar kolay konular ya. Birbirimize ısındıktan sonra herhangi bir problem olacağını asla düşünmüyor ve sözü sizlere bırakıyorum.

Bir sonraki ilan: Siirt Dul Bayan

Duygu, 32 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun