Bolu Dul Bayan Arkadaş

Bolu dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Arkadaşlar iyi günler Rüya ben. Bolu dul bayan için buraya geldim. Sanırım aradığımı bulmadan da gitmem. Ben biraz inatçıyım ya Koç burcu kadınıyım belki ondandır. Her neyse yaşım 39 oldu geçenlerde. Yaş ilerledikçe ben de sinir olmaya başladım kendime aslında. Neden diye soranlar için yanıtım; ben hala yalnızım. Bolu bayan arkadaş için yazın bana dönüş yapayım. Sonra zaten telefondan muhabbet ederiz. Buradan olursa daha iyi olur yani ben öyle yola çıkmayı sevmiyorum. Ha erkek arkadaşım ile tatile istediği yere giderim o ayrı mesele beyler. Burası da anlaşıldı ise artık mesajlarınızı beklemeye koyuluyorum ne dersiniz?

Bolu Bayan Arkadaş

Genel olarak kendime barışık bir kadınım. Karşımdaki insanı önce dinlerim sonra yorum yaparım. Ön yargılarım yok ama bilin bunu da kimseyle kavga etmem işte. Kıskançlık var her kadında olduğu gibi. Erkeğimi sevdiğimi kıskanırım. Zaten kıskanmıyorsak birbirimizi ciddi bir sorun vardır demek. Onun dışında da öyle ne bileyim benden soğuyacağınız bir özelliğim bulunmuyor arkadaşlar. Gerçekten mevcut arkadaşlık ilişkilerine baktığım zaman şaşırıyorum ya. İnsanlar birbirini kırıyor falan. Böyle şeylere gerçekten gerek yok. Hayat zaten kısa yaşımız ilerliyor. Mutlu olmak varken kırıp dökmek neden? Ben bu düşüncede bir insanım. Umarım tanışacağım kişide benimle aynı kafa yapısına sahip olur. Yoksa pek anlaşamayız gibi. Eğer benim gibi Bolu dul kadın arkadaş istiyorsanız bunlara dikkat edin lütfen.

Bolu Dul Bayan

Ben hiç gelemem böyle şeylere. Anladınız değil mi yani iyi bir arkadaşlık sevgililik sürecinden devam edelim istiyorum hepsi bu kadar basit. Son birkaç ayda arkadaşlık teklifleri aldım ve değerlendirdim lakin baktım yok aklıma mantığıma yatan düzgün biri çıkmadı karşıma. O yüzden geldim ilan açtım işte. En azından ne istediğimi söyler anlatırım kendim gibi birini belki bulabilirim dedim. Hobilerimi söylemedim değil mi? Gezmek, yüzmek, müzik dinlemek ve spor yapmak. Ben kendime çok bakıyorum bilginiz olsun hani. Gördüğünüz zaman şaşıracağınızı söylemek isterim. Onun dışında şiir okumayı çok severim ben. Romantik erkeklere de ayrıca ilgi duyarım bu da bir tüyo olsun şimdiden sizlere. Anlatacağım bir şey kalmadı gibi artık sizi dinleyip numaramı vermek istiyorum arkadaşlar.

Bir sonraki ilan: Ankara Dul Bayanlar

Melis, 37 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum