Böyle mi Geçecek Bir Ömür?

Böylemi geçecek bir ömür
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Gümüşhane
Medeni Durum: Bekar
İsim: İlknur
Yaş: 29
Boy Kilo: 166 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Sekreter

İlknur ben. Tohumunda ayrılık var sanırım bu aşkın ama böyle mi geçecek bir ömür? İpek ismim. Yaş 29 oldu ve artık sevgili arıyorum. Bu konuda kız arkadaşlarım bana kızıyor. Artık evlenmen gerekiyor falan diyor. Hayır ya ben aşkı yaşayamadım daha. Şu hayatın tadına da bakmadım ne evlenmesi? Bilirsiniz her mevsimin ayrı bir güzelliği var. Her insanın da farklı özellikleri var. Ben birkaç kişiyle arkadaş oldum bu zamana kadar.

İlerletemedik ne yapabilirim yani. Haliyle bu defa uzun süreli devam edecek bir sevgili arayışına girdim. Hakkımızda hayırlısını dileyerek yeni güne başlıyorum. Tabi çoğunda üzgün bitiriyorum. Geçenlerde teklif aldım aslında ama gönlüm el vermedi.

Ya benim içime doğan bir şey oluyor hemen biliyor musunuz? Belki inanmazsınız ama gerçekten öyle. Bir de can sıkıntım var benim. Bir geldi mi asla gitmiyor. Bıktım usandım harbiden artık gönlüme değecek birini aramaya geldim. Yorum ve mesajlarınız çok önemli. 35 yaşına kadar olan insanlarla iletişimim kuvvetlidir. Bu konuda deneyimim var.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun