Burdur Dul Bayan Arkadaş

Burdur dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Kolaylıklar. Burdur dul bayan arkadaş kimler arıyor bakalım? İrem ben. Yaşım 32 hiç ama hiç beklemeden bir arkadaş bulacağıma inanıyorum. Gerçekten sabırsız biriyim ben yalnız kalamıyorum asla yani kırmızı çizgimdir bu. Evet sizden gelecek tüm yorum ve mesajlara zaten anında dönüş yapacağım için bu konudaki tüm merakınızı da gideririm. Yani merak ettiğiniz her ne varsa. Burdur bayan arkadaş için geldiğimden aslında biraz şanslıyım. Peki bulacak mıyız kafamıza göre birini bilemem. Erken dul kalınca insan hızlıca sosyalleşmek istiyor. Bu benim en doğal hakkım sonuçta. Haliyle şansımızı deneyeceğiz hep beraber. Güzel bir kadınım ama sarışınları sevenler öne çıksın diyorum sadece.

Burdur Dul Bayan

Bilirsiniz Burdur dul kadınlar güzel olur bakımlı olur. Bende güzel bir bayan olduğum için erkek arkadaşımın da bakımlı hoş birisi olmasını isterim. Giyimine özen göstermeli. Sürprizler yapmalı sevdiği insana. Kol kanat germeli. Ne bileyim işte iyi günde kötü günde yanında olmalı. Bir kadın sevdiği insandan bunları bekler her zaman. Bizim burası küçük bir memleket olsa da insanları çok ılımlı yani öyle misafirperver herkes. Ben daha çok. Geçen sene taşındım buraya gayet de mutluyum. İşim var işletmem var gayet huzurluyum. Eksik olan sadece anlayışlı bir arkadaş yani hepsi bu. Varsa bu konuda yalnız bırakmayacak biri bekliyorum en acilinden.

Burdur Bayan Arkadaş

Burdur’un güzelleri meşhurdur arkadaşlar. Aslen buralıyım zaten ben bir süre Ankara’da kaldım ama yok ya memleketim dışında olmuyor. Yazacak olanlar da buradan yazarsa çok sevinirim yani Burdur’dan ya da ilçelerden fark etmez. Arabama atlar gelirim tanışmaya. Bir kafede kahvemizi yudumlarken en iyi arkadaşlıklardan bahsetmek ne kadar güzel olur değil mi? Her şey düzgün güzel yerleri yerinde olsun istiyorum. Bu konuda her şeyi sorabilir anında yanıt alabilirsiniz benden. Dedim ya hiç bekletmeden numaramı veririm ya da demedim mi? Peki şimdi diyorum. Arkadaşlar Whatsapp üzerinden hızlıca iletişim kurarım ona göre başlarız muhabbete. Şimdilik bu kadar benden çok uzatmak istemiyorum sonra sıkılırsınız falan.
Bir sonraki ilan: Antalya Dul Bayan Canan, 27 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun