Çanakkale Dul Bayan Arkadaş

Canakkale dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Duygu ben Çanakkale dul bayan arkadaş ilanı vermek için buradayım. Bu süreçte yanımda olacak beylere şimdiden çok teşekkür ederim. Yaşım 39 olduğu için büyük beklentilerim de yok. Yani evim de var arabam da var. Kimseden bir şey istemeyeceğim için sadece mutluluk arıyorum ben. Çanakkale bölgesinden zengin dul bayan konusunda bana yazmanız yeterli diye düşünüyorum. Maddi durumu yerinde bir kadınım. Son birkaç senedir elbette taliplerim oldu, evlenmek isteyenler falan da çıktı karşıma. Ama ben asla tekrar evlenmeyi düşünmüyorum. Benim aklımdaki ilişki tamamen seviyeli saygılı ve anlayışa dayalı. Gezelim eğlenelim sevgimizi aşkımızı paylaşalım ama birbirimizi asla kırıp dökmeyelim. Çanakkale bayan bul diye araştırma yaparken burayı bulunca o halde kendi kriterlerimi yazıp kendi isteğime göre birini bulayım dedim.

Bana sadece mesajlarınızı atarsanız ben telefon numaramı vereyim diyorum. Ama yorumlarınızı da okuyacağım oradan da telefon bırakmanız yeterli beyler. Günlerin çok hızlı geçtiği bir dönemdeyiz işte bu yüzden karamsar olmamakta fayda var.

Çanakkale Dul Bayan Arkadaş

Çevremdeki arkadaşlarıma bakıyorum hepsinin ne güzel bir ilişkisi var. Yani arkadaşlık kurmuşlar yalnız değiller. Aynaya dönüp bakıyorum bu ne diyorum bu güzellik nasıl yalnız kalmış diyorum. Armudun sapı üzümün çöpü diye diye iyice yalnızlığa itmişim kendimi. Artık ne desem boş gördükten sonra siz karar verirsiniz. Bunun dışında küçük beklentilerimden bahsedeyim isterseniz. Bakımlı erkekler favorimdir. Biraz da anlayışlı olsa yeterli. Bu kadar işte ben öyle bir şey beklemiyorum demiştim. Mutlu olmayı özledim ben başka bir şeyi değil. Her günüm ayrı çılgınlıkla geçsin istiyorum.

Çanakkale Bayan Bul

Hafta sonları özellikle de kendimi yalnız hissettiğim zamanlarda deniz kenarında oturuyorum. Zaman zaman iyi gelse de gerçek bir arkadaşın sevgilinin yerini asla tutmuyor hiçbir şey. İşte o beni delirtiyor. Söz verdim kendime birini bulup yoluma bakacağım benim de mutlu olmaya hakkım var arkadaşlar. Başka da bir beklenti içerisinde değilim. Evet mesaj ve yorumlardan sonra numaramı ben de paylaşacağım. Diğer ilanlarda kız arkadaşlar öyle yazmış. Sonrası zaten mutluluk.

Bir sonraki ilan: Balıkesir Dul Bayan

İlknur, 42 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum