Çankırı Dul Bayan Arkadaş

Cankiri dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Sevgi adım Çankırı dul bayan bulmak isteyenler burada ise geldim ben. Yaş kriterim bulunmuyor, insan olsa yeterli. Onun dışında bol muhabbet eden, kasmayan, kıskanmayan bir beyefendi arayışındayım. Malum yaş da 36 olunca gereksiz kıskançlıkları kaldıramıyor insan. Bunları detaylı konuşuruz sonra. Önce yorumları okumak istiyorum. Bana 50 yaşındaki bir adam bile yazabilir yani. Çankırı bayan arkadaş olarak geldiğimden dolayı ön yargılarınızı unutun lütfen. Kimse kendini bulunmaz Hint kumaşı sanmıyor ama biraz da bakımlı olmak gerek. Mesela ben güzelim ama erkek arkadaşımda böyle bir şeyi çok aramam. Yanımda olması bana en büyük güzelliktir zaten. Bu konuda hep böyleydim.

Çankırı Dul Bayan

Telefonla iletişim kurarız önce sonrasına bakarız. İnanın ben sizden daha heyecanlıyım acaba kaç yorum gelecek diye falan. Herkese dönüş yaparken telefon numaramı da paylaşacağım. Kısa sürede iletişim kurmak gerekiyor. Bunlara ek olarak biraz sabırlı olmak lazım ama o sabır bende yok gibi ya. Hemen olsun istiyorum ne olacaksa. Çankırı dul kadın arkadaş bulma konusunda sizde ısrarcı olursanız sevinirim. Dedim ya heyecanlı sabırsızım işte biraz diye sakin davranıyorum tamam tamam korkmayın iyiyim. Gerçekten sürekli olacak bir arkadaşlık arıyorum ben öyle 1-2 hafta konuşup ortadan kaybolacak olanlar yazmasın olur mu? Benim bazı beklentilerim var arkadaşlar. Aslında beklenti demekte yanlış olur sanırım buna ilişki içinde olması gereken güzellikler desem daha doğru olur.

Çankırı Bayan Arkadaş

Sanki ömrümce yaşadığım ilişkilerde mutlu olamadığımı düşünüyorum. Ben mi çok beklenti içine giriyorum yoksa karşıma bana bunları hissettirecek beni mutlu edecek birisi gerçekten çıkmadığı için mi böyle düşünüyorum inanın bilmiyorum. Zaten bir erkek, kadını mutlu edemiyorsa kendini yalnız bıraksın işine baksın. Bu arada biraz ciddi konuşuyorum ama gerçekten böyle değilim merak etmeyin. Tanışınca anlarsınız nasıl olsa. Sormak istediğiniz tüm soruları aktarabilirsiniz. Onun dışında ne bileyim artık sizde sıra. Ben kendimi az çok anlattım diye düşünüyorum. Biraz da siz yazın okuyup dönelim beyler zor bir şey değil. Haydi o zaman en kısa zamanda görüşmek üzere diyorum.

Bir sonraki ilan: Kırıkkale Dul Bayan

Ayla, 36 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum