Ciddi Düşünen Bayanlar Burada mısınız?

Ciddi dusunen bayanlar burada misiniz
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi günler dilerim. Zafer benim adım. Uzman çavuşum. Çalışkan, dürüst, saygılı ve sevgi dolu bir kişiliğim var. Kendime olan güvenim tam. Yaşım 32 oldu. Artık evlenmenin doğru olacağını düşünüyorum. Peki neden buradasınız diye sorabilirsiniz. Öncelikle evlilik gerçekten büyük bir sorumluluk ister. Kafasına göre insan eş seçmemeli.

Sonradan anlaşmazlık falan olduğunda sorumlusu kim olacak yani boşuna insanları üzmemeli. Ben böyle biri olmadığım için dedim ya kendime güveniyorum. Çalışan bir kişiyim. Bayanlara sonsuz saygım var. Bundan önce farklı arkadaşlıklarım oldu ama ciddiyete doğru adım bile atamadık. Yalanlardan bıktım usandım. Lütfen benim gibi kendine güveni olan ve dürüst hanımefendiler yazsın. Evet biliyorum her bayan özeldir ve dürüsttür.

Ama kriter olarak paylaşmak gerek. Bir ömür geçireceğiz birlikte çünkü. Kolay mı ya insanları üzmek? Gerçekten kolay mı birinin kalbini kırmak? Aman benden uzak olsun gerçekten. Hali hazırda vaktim yerindeyken artık evliliği de aradan çıkararak mutlu mesut yaşamak istiyorum. Büyük beklentilerim yok, aşırı güzel birini aramıyorum. Yüreği güzel olsun bana yeter. Çok uzatmadan gideyim de mesajları bekleyeyim o halde.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum