Çorlu Dul Bayan Arkadaş

Corlu dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selamlar adım Filiz. Çorlu dul bayan konusunda herkesin arayışı vardır umarım. Yani en azından Çorlu bayan arkadaş için bana yazabilirsiniz. Yaşımı ancak bana yazanlarla paylaşacağım. Elbette bu süreçte yanımda olacaklar çok şanslı. Çünkü ben genç ve güzel bir kadınım. Hep de öyle kalacağım. Çorlu’da bayan telefon numarası için o zaman yorum ve mesajlarınızı bekliyorum. Şimdi gelelim diğer konulara. Arkadaşlar ben evlilik falan düşünmüyorum bunu söylemek isterim. Her ne kadar bazen heves etsem de yok yani olmuyor. Zaten 3 yıldır yalnız yaşadığım için biraz kafamın rahat etmesini istiyorum sadece.

Çorlu Dul Bayan

Dürüst, insanlara yaklaşımı güzel, saygılı ve sevgi dolu bir beyefendi varsa buyursun yazsın. Gerçekten son zamana kadar beklerim ben. Sabırlı bir kadınım. Her zaman insanlarla iletişimim güzel olmuştur. Bu süreçte yanımda olacak beylerden bir ricam daha var. İnanın bu süreci yorulmadan atlatmak istiyorum. Yanımda böyle beni seven bir erkek olsa daha ne isterim ki? Günün her saatinde konuşabileceğim, dertlerimi paylaşacağım birine ihtiyacım var hepsi bu yani. Bu zamana kadar insanlarla diyalogum bozulmadı bundan sonra da sanmıyorum ki bozulsun. Çorlu dul kadın sürecinde arayış fazla biliyorum bunu. Biraz sabır lazım işte.

Çorlu Bayan Arkadaş Telefon Numarası

Telefonumu hemen isteyeceksiniz biliyorum ama sizden ricam kısaca kendinizi tanıtmanız. Ondan sonrasına bakacağız. Yaşımı da söyleyeyim o halde. Arkadaşlar ben 36 yaşındayım. Kendine her zaman bakan, iyimser bir kadınım demiştim. Sohbetime doyum olmuyor ayrıca. Haliyle vakit hızlı geçtiği için ben de çoğu zaman daralıyorum. Bu süreçte sadece yazanlara dönüş yapacağımı da tekrar paylaşmak istiyorum.

Her kadının beklentisi vardır. Benim de var söylediklerime ek olarak güven konusu. Eğer ben birinin güvenini kazanmış isem ona da aynı şekilde güvenmem gerekiyor. Yoksa uzun süreli bir arkadaşlık olmaz bu. Çorlu kız arkadaş ilanları daha önce de ilgi alanımdı ancak şimdi bu yalnızlık artık beni çok yoruyor. Evde tek oturmak canımı sıkıyor. Hal böyle olunca bazı şeylerin de zamanı geldi de geçiyor. Buyurun şimdi sözü size bırakıyorum beyler.

Bir sonraki ilan: İstanbul Dul Bayanlar

Gizem, 45 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum