Çorum Dul Bayan Arkadaş

Corum dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Herkese merhaba buradan. Çorum’da bayan telefonu arayanlar bir adım öne çıksın hemen çünkü ben geldim. Nihal adım arkadaşlar. Umarım bu defa aradığım arkadaşlığı bulacağım yani böyle nereye kadar gerçekten. Hüzünlü falan değilim ama biraz sıkıldım artık. Yaşım da 39 olunca bir yere kadar sahiden. Ne arıyorum ben onları da aktarayım. Çorum dul bayan arkadaş olarak güven aramaya geldim.

Erkek arkadaşım hep yanımda olsun hiç bırakmasın diye geldim. Bu kadar zor olmamalı bir hayat. Bende son zamanlarda o kadar sıkıcı bir hayat var ki anlatamam sizlere. Ama olsun ben mücadeleyi bırakmıyorum buradan bana illa yazacak olanlar var, mutlu edecek kişiler var. Gerisi biraz şans diye düşünmeye başladım artık. Çorum bayan arkadaş arıyorum diyenler beklemesinler bence hemen mesaj gönderin ki tanışmaya başlayalım son bulsun bu yalnızlık artık.

Çorum’da Bayan Telefonu

İlgi alakayı seven biriyim. Yalnız kalamam haberiniz olsun. Onun dışında öyle kötü arkadaşlıklar kurmam. Benimle yola çıkan her zaman mutlu olur bunu da eklemek isterim. Başka da bir şey yok anlatacağım. Huzurlu bir süreç geçiririz umarım. Birbirimize değer verdiğimiz saygı sevgili dolu. Telefon numaramı elbette isteyeceksiniz sorun yok hemen veririm ancak mesajları görmek isterim. Sizin beklentileriniz bakış açınız önemli benim için. Önce onları bilmek sonrasında numaramla dönüş yapmak isterim. Herkes kendini tanıtabilirse çok sevinirim arkadaşlar. Gerçekten büyük beklentileri olmayan, bir çiçek sapıyla mutlu olabilecek biriyim ama şanssızım ne yapayım yani olmuyor bir türlü aradığım arkadaşlık. Bence Çorum dul bayan arkadaş için kaçırılmayacak biriyim de işte dönmedi şansım bir türlü benimde.

Çorum Dul Bayan Arkadaş

Bu defa şansım dönecektir inanıyorum. Buradan pozitif elektrik almaya başladım bile. Çorum merkezde oturuyorum bu arada. Genelde hafta sonu kafamı dağıtmak için Ankara’ya giderim arabama atlayıp. Ben de böyle durumlar ekstra bir şey yok arkadaşlar. Artık söz sizde süreç sizde buyurun sohbete başlayalım telefon üzerinden. Bu arada çok bakımlı ve güzel bir kadın arkadaşınız olacak unutmayın olur mu? Bu da sizin şansınız olsun ne diyeyim gerçekten ben çok sıkıldım ya yalnızlıktan.

Bir sonraki ilan: Amasya Dul Bayan

Gülhan, 36 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun