Diyarbakır Dul Bayan Arkadaş

Diyarbakır dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Rojda ben iyi günler. Diyarbakır dul bayan olarak yazıyorum sizlere. Diclekent’te oturuyorum ama genelde merkezde vakit geçiriyorum. Gelin görün eksik olan ne? Tam tahmin ettiğiniz gibi. Dostum yok, arkadaşım yok. Var aslında ama sosyal anlamda onlarla vakit geçirmekteyim. Artık kendi yolumu çizmem lazım. Hazır Diyarbakır ücretsiz bayan ilan sitesini görünce tamam artık dedim. Evlilik gibi bir düşüncem yok arkadaşlar aklımdan bile geçmiyor zaten. Sadece Diyarbakır’da bayan arkadaş arayanlar için buradayım. Amacım dürüst bir arkadaşlık kurmak.

Diyarbakır Dul Kadınlar

Yaşım 38 falan ama öyle yaşlanmadık daha. Güzel günler görmek istiyorum. Romantik bir adam arıyorum, güzel sözlerle hitap eden, güven veren biri lazım bana. Onun yanında kendimi huzurlu ve mutlu hissedebileceğim biri çıksın karşıma istiyorum. Her şeyi onunla yaşamak yeniden mutlu olmak benimde hakkım öyle değil mi arkadaşlar. Diyarbakır’da erkek arkadaş arıyorum derken isteklerim beklentilerim bunlarla sınırlı aslında. Ufak şeylerle mutlu olmayı bilen bir kadınım çünkü. Nasıl olacak bilemem ilk kez ilan açtığım için heyecan da var tabi. Bakacağız, göreceğiz hep beraber.

Diyarbakır Bayan Arkadaş

Kaç senedir dulsun, ne zaman boşandın gibi soruları telefonda yanıtlamak isterim. Bu yüzden mesaj yazanlar numarasını da bırakırsa ben dönüş sağlarım haberiniz olsun. Ama sizlerden ricam Diyarbakır dul bayan arkadaş arıyorsanız lütfen saygıyı elden bırakmayın. Her ne kadar tarzım farklı olsa da dikkat çeken biriyim ben. Yani ne bileyim insanlar bana hep yakın davranıyor ama 1-2 ay sonra yok oluyorlar ortadan. Hayırdır neredesin diyorum, türlü türlü bahaneler söylüyorlar. Ben her şeyi dolu dolu yaşamayı seven bir kadınım. Belki de bu kısım fazla geliyordur karşımdaki kişilere. Neyse bunları bırakalım sizde durumlar nasıl, neler yaparsınız?

Burada hayat bildiğiniz gibi. Sabahları uyanır, kahvaltımı yapar, yürüyüşe çıkarım. Sonra bir kafede kahve molası verir, ondan sonra evime gelir film seyrederim. Hayat böyle devam ediyor ve bıktırdı artık. 1 senedir aynı şeyler. Arkadaşlarım bana çok kişiyi tavsiye etti, teklifler aldım ama yok ısınamıyorum. İşte bu yüzden hiç görmediğim insanlarla tanışmayı uygun buluyorum. Ne dersiniz bulur muyuz beyler? O zaman yazın da tanışalım artık.

Bir sonraki ilan: Mardin Dul Bayan

Gülsüm 39 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

4 yorum