Dul Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Dul ucretsiz arkadaslik siteleri

Selamlar Hürrem benim adım. Arkadaşlar Dul ücretsiz arkadaşlık siteleri arasından burayı seçtim. Şanslısınız gerçekten. Yaşım 37. Şaşırdınız sanırım. Evet biraz erken dul kaldım önemli değil ama hayat devam ediyor. Dul bayan tanışma sitesi için arkadaşım önerdi burayı. Bakacağız artık. Evlilik peşinde olmayacağım ben sadece kendime uygun bir arkadaş arayışındayım. Dul bayanlarla tanışma sitesi falan aramıyordum ama burası çıktı karşıma. Ben yalnızlıktan kurtulmaya geldim ayrıca. Gerçekten bu durum kafamı bozuyor 3-4 senedir yalnızım çünkü. Yine de bakalım duruma artık kimlerle karşılaşacağız. Güzel günler görmek umuduyla yaşıyorum ben. Mesaj atanlara doğrudan numaramı vereceğimi de paylaşmak isterim. Ve en güzel de benim bunu da söylemiş olayım herkese.

Dul Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Ben genel olarak heyecanlı bir yapıya sahibim. Anlayacağınız tez canlıyım. Bunun dışında gezmeyi çok seviyorum. İnsanlar bazen nankör olabiliyor yani o yüzden kendimi de sağlama alıyorum. Önce muhabbet ederim sonra bakarım duruma göre değerlendiririm. Gerçek anlamda insanlara değer veririm ama bu değeri görmediğimde hemen bıkarım bırakırım falan yani. Bilginiz olsun arkadaşlar bu konuda tavizim yok. Son dönemlerde iyi insanlar karşıma çıkmaya başladı. Dul olmamı sorun etmeyen ve ciddi düşünenler de oldu. Ama ben istemedim geçen seneydi. Artık istiyorum iyi bir başlangıç benim de hakkım şu hayatta yani.

Dul Bayan Tanışma Sitesi

Arkadaşlar bir şey daha var. Her zaman hayat istediğimiz gibi gitmeyebilir. Bu süreçte benden yana çok şey beklemeyin. Ben ortama ayak uydururum ama üzüldüğüm zaman gözüm görmez çeker giderim. İşte bu yüzden üzmeyelim birbirimizi. Güzel bir arkadaşlık başlatalım. Varsa sormak istediğiniz herhangi bir şey buyurun arkadaşlar. Ben buradayım numaramı bekletiyorum sadece yorum ve mesaj atanlarla paylaşacağım dediğim gibi.

Dul Bayanlar ile Tanışmak için Hemen Tıkla

Mesaj Gönderin


2 yorum

  1. yorumbanner
  2. Merhaba nasılsınız iyi misiniz? Ben Serkan 40 yaşındayım bekarım İstanbul’da yaşıyorum kurumsal büyük bir firmada uzman yardımcısı olarak çalışıyorum. Üniversite mezunuyum aslen Eskişehirliyim yay burcuyum ciddi seviyeli ve düzeyli bir arkadaşlık kurmak sizi daha yakından tanımak isterim eğer sizde isterseniz birbirimizi daha yakından tanımak için telefonunuzu yazarsanız size hemen Whatsapptan dönüş yaparım kendinize iyi bakın iyi günler dilerim

Daha Fazla Yorum