Düzce Dul Bayan Arkadaş

Duzce dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Rahşan ismim merhaba herkese. Düzce dul bayan olarak aranızdayım nasılsınız öncelikle? Bende birazcık heyecan var ama olsun geçer. Mesajlarınızla mutlu olmaya geldim desem yeridir hani. Çünkü ben bayağı yalnız kaldım artık bir yol çizdim kendime. Bu yolda yanımda olacak beylere ihtiyacım var. Arkadaşlık kuralım ileriye bakalım diye geldim işte. Düzce bayan arkadaş cep numarası arayanlara numaramı vermek istiyorum fakat sadece kriterlerime uyan kişilere.

Artık hayatımın geri kalan kısmını güzel geçirmek mutlu olmak istiyorum çünkü. Hiç bir şey için kendimi üzmemeye söz verdim. Enerjimi yüksek tutmaya çalışıyorum artık arkadaşlar. Nasıl olur nasıl arkadaş bulacağım diye düşünmüyorum. Buradan yazan beyefendilerle güzel bir beraberliğin başlangıcını yapacağımıza inancım tam nedense. Tabi insanda biraz şans olacak yani o ayrı mesele. Düzce erkek arayan bayanlar sayısında giderek bir artış var arkadaşlar. Arkadaşlarımın bir çoğu doğru erkeği bulamadıklarından dert yanıyor. Ah erkekler bizi üzmeseniz hayat ne kadar güzel olacak öyle değil mi.

Düzce Bayan Arkadaş Cep Numarası

Düzce’de dul kadın olmak aslına bakarsanız birazcık zor. O yüzden her koşulda yanımda olacak gerçek anlamda dost aramaya geldim. Çevremdeki herkes beni yarı yolda bıraktı. Haliyle işim olmaz bundan böyle. Onun dışında kendimden bahsetmek isterim beyler. Benim yaşım 37. Evet şaşırdınız değil mi biraz erken dul kaldım gibi ama olsun. Hayat devam ediyor nasıl olsa. Karşıma çıkacak olan insana sımsıkı sarılmak yaşamadığım mutluluğu yaşamak ona tutunmak istiyorum. Her zaman kendiyle barışık bir insanım. Bu noktada güvendiğim için karşıma çıkacak beylerin de huzurlu olması gerektiği düşünüyorum. Güzel bir süreç bizi bekliyor anlayacağınız. Yakın çevredeki beylerden de mesaj beklediğimi bilin arkadaşlar. Özellikle Zonguldak’ta bayan arkadaşlarım oldukça fazla. Kendine güvenen beyler varsa buralardan da mesaj gönderebilirler  herkese şans vermek istiyorum çünkü.

Düzce Dul Bayan

Bir insan umuduyla yaşar bana göre. Bu nedenle var olan umutlarımız hiç bitmesin istiyorum. Gerçekten burada güzel dostluklar kuracağız tabi inanmak lazım. Ben uzun süredir yalnız yaşadığım için bu süreçte heyecanlıyım işte anlayın beni yani. Sadece iyi ve güzel olmak yetmiyor işte neylersin. Haliyle ben buradayım sizlerden gelecek mesajları beklemeye koyuluyorum. İnancım tam, güvenim yarım olsa da. Bir de yalnızlık deyip geçmeyin inanın çok zor hele benim gibi dul bir kadın için.

Bir sonraki ilan: Bolu Dul Bayan

Rüya, 39 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun