Edirne Dul Bayan Arkadaş

Edirne dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Aslı ben iyi günler diliyorum herkese. Edirne'de yaşayan hayattan keyif almak isteyen 39 yaşında dul bir bayanım. Edirne dul bayan arayanlar için ilanımı verip arkadaşlık kurma düşüncesiyle buraya geldim. Buradan olsun istiyorum tanışacağım kişi arkadaşlar ama evlilik gibi bir amacım da yok kesinlikle. Sadece arkadaşlık kuralım ve öyle ilerleyelim. Büyük beklentiler içinde değilim ayrıca. Edirne bayan arkadaş bulmak isteyen beyler yazabilir. Sevecen bir kalbim var gerçekten insanları üzemiyorum. Ama üzülen de hep ben oldum biliyor musunuz? Artık buna son vermeye geldim. İnanın bu süreçte yanımda olan herkes mutlu mesut yaşamaya bakar. Gerisi gerçekten de boş.

Edirne Dul Bayan

Biraz huzur aramaktı amacım. Gelen küstürdü, giden kırdı beni. İşte geldim haliyle buradan bulacağım arkadaşa sığınacağım. Beklentilerimi karşılayacak birileri lazım. Peki ne bekliyorsun diye soracaksınız doğal olarak; huzur, güven, mutluluk. Bu üç şey zor mu sizce, bence asla değil arkadaşlar. Genelde insanlarla iletişimim çok iyi ama nerden bileyim tanıyamıyorsun en başında. Aman ya geçmişi sildim ben ileriye bakacağım artık. Söz konusu hem arkadaşımın hem de benim mutluluğum. Biraz huzur lazım tek istediğim şey yani. Edirne dul kadın ararken sizin istek ve arzularınız ilişkiden beklentileriniz nedir? Bir kadında ne çok neye dikkat edersiniz arkadaşlar sizin için ideal ilişki türü nasıl olmalı? Sevgili olacağım kişinin bu düşüncelerini merak ediyorum ayrıca.

Edirne Bayan Arkadaş

Bir şey daha söylemek isterim. Ben kibar beyleri severim aslında ama ne oluyorsa sonradan kibarlık bozuluyor. Bunu hep yaşadım umarım buradan yaşamam her neyse insanların sürekli benim duygularımla oynaması hoş değil. İzin vermeyeceğim. Ama baktım değişmiyor, çok ılımlı davranıyor, işte onunla sonuna kadar devam ederim. Böyle biri lazım işte. Söyleyeceklerim bu kadar sanırım. Ben kendime güveniyorum açıkçası bu konuda. Benim gibi Edirne'de kadın arkadaş arıyorsanız deneyelim derim beyler. Herkese dönüş yapacağım, Edirne’nin en güzel kadını olarak hem de. İçiniz rahat olsun dönüş yapmama gibi bir lüksüm yok benim yani. O zaman sizleri mesaj göndermeye davet ediyorum ve heyecanla gelecek olan mesajlarınızı bekliyorum.
Bir sonraki ilan: Kırklareli Dul Bayan Omay, 38 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. yorumbanner