Elazığ Dul Bayan Arkadaş Numarası

Elazig dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Melek adım selam herkese buradan 37 yaşında boşanmış bayanım. Elazığ bayan arkadaş arayanlar için geldim buraya arkadaşlar. Umarım güzel sonuçlar alacağız ben inanıyorum. Sizlerin desteğiyle ve yorumlarıyla mutlu olmaya geldim desem daha doğru olacaktır. Ben burada yaşıyorum ve çalışan bir kadınım. Öyle bakımlı ve güzel bir bayan olduğum için gerçekten çevremde çok bana yazan var. Elazığ dul bayan fotoğrafları arayıp görmek isterseniz zaten ekledim resmimi net bir şekilde bakabilirsiniz kafanızda soru işareti olmaması adına. Benim biraz güven sorunum var beyler buda geçmiş evliliğimle alakalı olsa gerek. Bu durumu aşmama yardımcı olmanızı, anlayışla yaklaşmanızı istiyorum bana karşı. Benim gibi Elazığ'da erkek arkadaş arayan dul bayanlar çok fazla var kendi yakın çevremden biliyorum ve inanın hepimizin ortak noktası bu güvensizlik. Galiba bizi bu hale siz getirdiniz beyler. Bakalım yazan olur mu, sohbet başlar mı falan önceden düşünüyordum. Ama artık ilan açayım dedim çok gecikmeye gerek yok. Bunların dışında her zaman güzel düşünmek lazım ki iyilikler bizi bulsun. Hayat felsefem budur.

Elazığ Dul Bayan Fotoğrafları

Ben çoğu zaman kendime vakit ayırıyorum arkadaşlar ama baktım böyle de nereye kadar yani. Yalnızlık hiç ama hiç bana göre değilmiş. Bunu fark ettiğim için artık kendimle ilgili önemli kararlar aldım ve kesinlikle uygulayacağım. Her zaman kendiyle barışık bir kadın oldum. Tabi evlilik teklifleri gelmiyor değil ama bakacağız göreceğiz işte. Son zamanlarda kendimden taviz vermeye başlamışken ilan açalım da bir dostum bir arkadaşım olsun şeklinde karara vardım.

Elazığ Bayan Arkadaş Numarası

Evet beyler ben öyle kriter sıralayacak biri değilim. Zaten kendime verdiğim değer ortada. Artık başkalarıyla yeni bir yolculuk başlatmak istiyorum. Var mısınız bu konuda yanımda olmaya? Her şeyi paylaşmaya geldim ben. Umuyorum ki buradan gelecek yorumlar biraz beni mutlu eder. Yalnızlık sıkıcı inanın bana. Bakacağız tabi herkes ile muhabbet kurup birkaç kişiyle yoluma devam edeceğim sanırım. Ya da bana en kibar davranan kim ise onunla muhatap olmaya devam edeceğim. Bekliyorum unutmayın.  
Bir sonraki ilan: Tunceli Dul Bayan Hasret, 28 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. yorumbanner