Erzincan Dul Bayan Arkadaş

Elazig dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Evet merhaba. Erzincan dul bayan Oya ben. İyi miyiz nasılız bakalım ben çok heyecanlıyım ve kendi kendime düşünüyorum. Yani kim girecek hayatıma nasıl bir arkadaşlık kuracağız bu beni düşündürüyor. Genel olarak hislerim çok yerinde. Yani duygusuz biri değilim. Yaşımı mesaj atanlarla paylaşacağım. Güzel ve bakımlıyım. Başka da aklıma bir şey gelmiyor anlatacak. Siz sorun ben söyleyeyim daha mantıklı olur sanki ne dersiniz? Erzincan bayan arkadaş sayesinde emin olun sizler de kendinize gelebilirsiniz. Yani muhabbetim insanları çok rahat sarıyor. Bu nedenle gerçekçi olmak lazım. İnsanlara değer vermek, sevmek lazım. Ben kolay sahiplenmem arkadaşımı ama beni severse asla yarı yolda bırakmam böyle de saygılıyım.

Erzincan Dul Bayan

Ortalama 3 sene oldu boşanalı böyle yalnız yaşıyorum. İyi bir işim var kendi ayaklarımın üstünde durabiliyorum. Sadece bir sevgiliye bir arkadaşa ihtiyaç duyuyorum. Duygusal olarak boşlukta gibiyim ama moralim yerinde, motivasyon en üst seviyede. Ne kaldı geriye derseniz cevabı sizde artık bunun mesajlarınızı beklemeye koyuldum. Genel olarak kendiyle barışık bir kadınım. Yerine göre stresim çok artar. Mesela erkek arkadaşım beni sormazsa, ilgilenmezse biraz burkulur içim sanki. O kadar da çocuksu yapım var. İlgiyi seviyorum anlayacağınız beyler ama genel itibariyle çok eğlenceli biriyim. Artık seçim size kalmış bana yazarsanız mutlu olurum, telefon numaramı paylaşırım görüşürüz çayımızı yudumlarız.

Erzincan Bayan Arkadaş

Erzincan herkesin birbirine saygı ve sevgi duyduğu bir memleket biliyorsunuz. Durum böyle olunca ne kadar iyi insan varsa hepsi yanımda. Ama böyle gerçek arkadaşlık bulamıyorum çünkü kendimi kapattım dışarıya. Böyle olmaz haklısınız biliyorum ama gittiği yere kadar beyler ne yapayım. O yüzden buradayım zaten. Aradığım kişiyi buradan bulmak istiyorum. Umarım mesaj ve yorum konusunda beni çok bekletmezsiniz. Aksi durumda canım sıkılır ve burayı da terk ederim. Şakaydı tabi ya ben arkadaş bulmadan bir yere adım atmam buradan artık. Birazda sizin anlatmanızı istiyorum mesajlarınızda kendinizi. Nelerden hoşlanır neleri seversiniz gibi. Yaşınız mesleğiniz gibi şeyleri de bilmek isterim. Fazla beklemek istemiyorum arkadaşlar görüşmek üzere.

Bir sonraki ilan: Erzurum Dul Bayan

Bade, 45 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun