Erzurum Dul Bayan Arkadaş

Erzurum dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Bade ben merhaba beyler. Erzurum dul bayan arkadaş arayan vardır illa diye düşünüyorum. O yüzden buraya geldim. İlanımı açayım dedim çok gecikmeden. Çünkü can sıkıntısı artık yetti bana. Bu süreçte yanımda olmanız lazım yani güzel bir kadın arkadaş arıyorsanız tabi ki. Mesajlarınıza anında dönebilirim, vakit çok. Çalışıyorum ama kendi işim. Sürekli online olabiliyorum anlayacağınız. Erzurum dul bayan arkadaş arayanlar için bekliyorum şimdi. Güzel kaliteli bir birliktelik yaşama düşüncesindeyim. Neyse bu konuyu geçelim. Biraz hayattan bahsedelim olmaz mı? Yaşım 45 ama hiç öyle biri değilim. Asla göstermiyorum. Ciddi bir arkadaş arıyorum beyler. Ciddi derken evlilik peşinde değilim o defteri kapattım zaten. Daha çok böyle sevdiği insana sahip çıkan onu koruyan kollayan bir süreç yaşamak istiyorum. Zaten yapı gereği Erzurum’da erkek arkadaş arayan bayanlar genelde bu şekilde düşünüyor. Değer görmek sevilmek sahip çıkılmak.

Erzurum Dul Bayan

Erzurumlu dul kadınlar güzel olur kendine bakar sevdiği insana değer verir arkadaşlar. Sizlerde bir zahmet kıymetimizi bilin yani bizim. Benimde hayallerim var benim bu arada. Kendimle barışık olduğum için karşımdaki insanlarla da hiç sorun yaşamadım. İşte bu yüzden hayallerimi de bulacağım şanslı insanla gerçekleştireceğim. Ne dersiniz olur mu? Bence olur neden olmasın ya herkes çift bir ben tek kaldım arkadaşlarım arasında. Güzel günler yakındır yakın olmasına da işte biraz heyecan biraz umutsuzluk ikisi bir arada canımı sıkıyor. Bulayım da önüme bakayım istiyorum beyler.

Erzurum Bayan Arkadaş

Genelde tek takılırım, erkekler bu tabiri kullanır biliyorum ama bende de durum bu şekilde yani. Var olan hayaller umutlar derken yaşım da geçip gidiyor. Artık orada duracağız. Gerçekten güzel düşünen, saygı ve sevgi dolu beylerle bir arada olmalıyım. 100 kişi yazsa da hepsine döneceğim. Kriterim falan yok ya romantik ve kibar olsun yeterli bana göre. Son zamanların hep böyle geçti arkadaşlar artık kara düzenden çıkıp güzel bir düzen kuracağım. Yani bu yalnızlığı burada sonlandıracağım. Kara düzen dediğim şey ise karanlık yalnızlığım. Artık sözü size bırakıyorum ve o güzel mesajlarınızı heyecanla bekliyorum beyler. Görüşmek dileği ile.

Bir sonraki ilan: Artvin Bayan Arkadaş

Ece, 33 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun