Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Ev arkadasi arayan dul bayanlar

Mihrişah adım. Selamlar. Ev arkadaşı arayan dul bayanlar için mesaj atabilirsiniz. 35 yaşındayım biraz erken boşandık falan işte hiç o konulara buradan girmeyelim. Ev arkadaşı arayan bayanların telefon numaraları için artık arama yapmanıza gerek yok çünkü ben buradayım artık. Yani farklı bir bakış açısı, yeni bir hayat ve güzel bir düzen falan işte. Ben ev işleriyle uğraşmayı seviyorum merak etmeyin. Onun dışında güzelim de bakımlıyım da. Kuaförde çalışıyorum bu arada. Bayan yanına erkek ev arkadaşı arayanlar çevremde de var ama herkes biraz temkinli yaklaşıyor bu konuya. Bende tam tersine kendi hemcinsim ile anlaşamayacağım için erkek ev arkadaşı arıyorum. Yine de arkadaşım olabilir, sevgilim olabilir ama ileriye dönük henüz pek bir düşüncem yok arkadaşlar.

Erkek Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Ev arkadaşı olarak artık gerçekten güzel bir başlangıç istiyorum ben. Evimi paylaşacağım kişi hariç evde hiçbir eksik yok her şey tam arkadaşlar. Hayatıma yön verecek değil destek olacak bir adam arıyorum. Maddi anlamda sorun yaşamıyorum haberiniz olsun. Kazancım iyidir. Huyu suyu güzel bir kadınım herkes benimle iyi geçinebiliyor. Tertipli düzenli biriyimdir aynı zamanda. Nerede oturduğuma falan mesajdan devam ederiz arkadaşlar. Yorum bırakan herkese numaramı veririm. Mesaj atanlara da elbette. Her neyse bu kısımlar kolay. Evlilik ister miyim bir daha onu düşünüyorum bazen. Son dönemlerim pek iç açıcı değildi çünkü. Güvenim kalmadı insanlara. Yeniden aynı şeyleri yaşayacak olmanın korkusu beni her şeyden soğutmaya yetiyor zaten. Bakacağız artık. Kendini sevdirebilen biri çıkarsa karşıma neden olmasın ama öncelikli olarak evime erkek arıyorum sonrasına hep beraber bakarız.

Bayan Yanına Erkek Ev Arkadaşı Arayanlar

Yalnız olmak aslında bir bakıma güzel gibi. Çünkü kısıtlayacak adam yok karşınızda. Yine de canınız sıkılıyor çoğu zaman. Buyursunlar efendim yazın siz ben buradayım. Güzel bir başlangıç yapalım. Hem tek başıma bir evde kalmak da beni sıktı artık ya. Evde karşılayacağım biri olsun istiyorum doğal olarak. Ayrıca merak ettiğiniz herhangi bir soru varsa çekinmeyin. Yeteri kadar olgunluğa sahibim bunu da unutmayın arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


6 yorum

  1. yorumbanner
  2. Merhaba Mihrişah hanım. İsmim Adem. Eşinden ayrılmış emekli öğretmenim. Bursa’da yaşıyorsanız e-posta adresime mesajınızı bekliyorum.