Evine Erkek Eleman Arayan Bayanlar

Evine erkek eleman arayan bayanlar

Selam adım Gökçe. Evine erkek eleman arayan bayanlar arasındayım. Arkadaşlar bu tarz arayışta olan kadınlar her zaman var aslında ama ben bulamadım sanırım bir türlü. En sonunda ilan açayım dedim ve umarım denk geliriz birbirimize. Maddi durumu iyi bayanlar arasında olduğum için böyle bir arayış içindeyim. Durumlar iyi ancak bazı işleri yetiştiremiyorum. Bu süreçte ev işlerime yardımcı olacak biri lazım.

Yanlış anlaşılmasın bir engelim falan yok sadece tek başıma olmuyor artık. Dairesine erkek çalışan arayan kadınlar ilanlarına baktım falan ama sanırım pek bir şey bulamadım. Sizlerin yazması gerekiyor öncelikle. Daha sonra da ben telefonda döneceğim o şekilde konuşmaya başlarız. Çok aman aman isteklerim yok az önce belirttiklerimin dışında zaten.

Evine Erkek Eleman Arayan Bayanlar

Ben aslında tek başıma yetiyordum ama son zamanlarda artık olmuyor bilmiyorum. Zengin genç kadın olarak bu konuda ilan açma gereği duydum. Kafa yapım uyuşacak, beraber güleceğim birini arıyorum işte. Biraz şans bu işler biliyorum ama bakalım ya umudum var benim. Ev işlerinde üzerime yoktur ama dedim ya artık biraz zaman problemim var. Birde üstüne keyifli eğlenceli birini bulursam muhteşem olacak. Beraber güler beraber sohbet ederiz. Son olarak Evine erkek eleman arayan bayanlar için diğer ilanlar yerine önce bana yazın derim.

Şimdi şöyle bir şey de var. Yabancılar yazacaktır muhtemelen ama hayır. Ben yabancı çalışan istemiyorum. Her anlamda anlaşabileceğim biri lazım sonuç itibariyle vakit beraber geçecek. Maddi anlamda sorunum olmadığı için daireme erkek yardımcı arıyorum. Onun dışında yemekten anlamasa da olur. Temizliğe yetişemiyorum işte. Başka da aklıma gelen bir durum yok. Varsa soracağınız tüm sorulara açığım.

Yaşımı merak edenler sadece yazanlara söylerim. 40 yaş üzeri değilim ama merak etmeyin gayet bakımlı, şık giyinen ve güzel bir kadınım. Peki diyeceksiniz bulamadınız mı daha önce? Hayır efendim bulamadım. Bana hitap eden bir erkek denk gelmedi desek daha yeridir aslında. Her neyse hayırlısı olsun ama ben burada uzun süre beklerim. Yeter ki yorum ve mesajlar gelsin gerisi kendiliğinden hallolacaktır. Kendinize çok iyi bakın ama beni asla unutmayın.

Mesaj Gönderin


5 yorum

  1. yorumbanner