Evlenmek İsteyen Bayanlar

evlenmek isteyen bayanlar

Evlenmek isteyen bayanlar arasında olan biri olarak herkese kocaman selamlar arkadaşlar. Züleyha benim ismin. Arkadaşlar ben 31 yaşına girdim ve artık evlilik kararı aldım. Evlenmek isteyen bayan tel ve fotoğrafları konusunda bu site üzerinden birilerini bulabileceğimi düşünüyorum. Neşeli hayatı seven sıcak kanlı sempatik biriyim. Evlilik arayan bayanların bakış açılarını değiştirmek çok zordur. Bu yüzden kadınlara karşı sevgi ve saygısı olanların bana yazması çok daha doğru olacaktır. Her zaman kıskançlığı bir kenara bıraktım ve insanların saygılı olmasını bekledim. Zengin biriyim aslında zenginlikten kastım şu şekilde; araç filom var aile şirketi diyelim. O şekilde yaşayıp gidiyorum. Evlenmek isteyen zengin bayanlar için belki farklı yerlerde de arayış içinde oldunuz ama şimdi tam zamanı bence. Güzel günleri göreceğimi biliyorum fakat zamanı belli olmayınca insanın morali bozuluyor.

Evlenmek İsteyen Bayanlar Tel ve Fotoğrafları

Evlenmek isteyen bayanlar ilanları veren kişilerin sanırım dikkat etmesi gereken şeyler var. Mesela ben her zaman bakımlı olma gibi bir derdim oldu. Bu nedenle var olan güzelliğimi öyle herkes ile paylaşmam. Tamam evlilik veya arkadaşlık teklifleri aldım zamanında ama 1 senedir de kendi kabuğuma çekildim. Lakin bu işler böyle olmuyormuş. Ne yapacağız ne edeceğiz diye düşünürken karşıma çıkan kişiye şans vermek istedim işte. Ama benim gibi Ciddi evlilik düşünen bayanların telefon numaraları öyle şap diye ele geçiremezsiniz bilmiş olun. Neyse göreceğiz tabii ki biraz şans varsa zaten doğru insana denk geliriz. Onun dışında eklemek istediğim farklı şeyler de var. Birazda siz de konuşun, kendinizden bahsedin ki bakalım kimlerle sohbet ediyor olacağız.

Her insanın bu hayattan bazı beklentileri vardır. Onu da geçtim mutlu olmak gibi bir heyecan ya da hevese sahip olmak gerekir. Gördüğüm üzere insanların saygı ve sevgisi kalmamış birbirine. Hepsi bir yana güven yok arkadaşlar ya güven kalmamış. Ben böyle biriyle evlenmek istemem. Zaten amacı evlilik olan kişiler sıra dışı değildir. Bir karar aldık mı uygularız yani. Evleneceğim kişinin de işi olsun, büyük beklentilerim olmasa da biz birbirimize yeteriz merak etmeyin.

Son zamanlarım çok yalnız geçiyor bu arada biliyor musunuz? Neden diye soracak olursanız; ben istedim bu şekilde. Öyle gezme tozma da olacak ama önce ciddi düşüneceğim biri lazım hayatıma. Ne dersiniz buradan bulur muyuz ya da denk gelir mi? Bekliyorum ben.

Mesaj Gönderin


5 yorum

  1. Ben Türkiyeliyim ama şimdi katar da bir restoranda çalışıyorum boşandım bir oğlum var ama annesin yanında kalıyor haberin olsun isterse ara konuşalım ve bir hayat kuralın istersen sende bir cevap bekliyorum

  2. Merhaba güzel ve nazik kız. Size kanım çok ısındı. Eğer huyunuz da güzelse sizinle evlenmek isterim. Acele sizden cevap bekliyorum. Lütfen cevap verin ben ciddiyim. Evlenmek isterim. Bu sizin olmanızı isterim. Dizinde zaman geçirmeyi ve çalışmayı isterim. Sizin yanınıza yerleşmek isterim. Çünkü Ankara’da emekli oldum