Evlenmek İsteyen Erkek Polisler

Evlenmek isteyen erkek polisler
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Evlilik kararı almak çok zor olmadı aslında. Adım Cumhur. Yaşım 29. Evlenmek isteyen erkek polisler için yazmak isteyenler bana yazabilir. Bazı şeyler görecelidir arkadaşlar. Her zaman istediğimiz şeyler olmayabilir bu hayatta. Ama geriye dönüp baktığımız zaman her şeyin gönlümüze göre verilmesini isteriz. Biraz sabır biraz cesaret derken artık insanların bakış açıları değişiyor.

Ben mesela, karakter sahibi bir insanım. Karşımdaki bayanın da öyle olmasını isterim. Zaten hepiniz güzelsiniz, karakterlisiniz bunda sorun yok. İnsanları daha yakından tanımak için bu sürecin iyi bir şekilde değerlendirilmesi gerekiyor. Kolay değil öyle evlilik arkadaşlar değil mi? Ben 1 sene kadar düşündüm yani. Kim çıkar karşıma, nasıl olur, nasıl biter falan derken şimdi ilanımı açıyorum işte.

Geleneklerine bağımlı biriyim. Bunun dışında dış güzellik biraz da olsa önemlidir. Her şeyi de geçtim insanlarla iletişimim çok iyidir. Evlenmek isteyen erkek polisler arayanlar vakit kaybetmesin diyorum açık bir şekilde. Sessiz ve sakin biriyim normalde ama heyecanlıyımdır. Karşıma çıkan bayana o kadar çok saygı gösteririm ki gerçekten aklınız almaz. Neyse bunları da geçtim iyilikten yana oldum bu yaşıma kadar. Şimdi artık aynı şekilde ileriye bakıyorum. Canım sıkıldığında kitap okurum, müzik dinlerim biraz da dolaşırım. Tabi ki mesaiden vakit kaldıkça böyle yaşar giderim. Bunlardan da sıkıldım sanki. Sıra geldi evlenmeye işte.

Evlenmek İsteyen Erkek Polisler

Çevrem geniş benim. Böyle olunca bizim kızlar sürekli evlenmemi istiyor. Her ne kadar eğlenceli bir kişi olsam da ne bileyim işte illa evlen, yalnız kalma falan diyorlar. Her şeyin bir zamanı olduğunu düşünüyorum ama seneye olacağım 30 yaşında. Durum böyle olunca sanırım benim de sabrım kalmıyor bu konuda. Bekarlıktan sıyrılıp geliyorum şimdi. Evlenmeye karar vermek biraz zaman aldı, olsun canımız sağ olsun.

Yeter ki doğru insan çıksın karşımıza değil mi? Hep beraber olalım, gezelim, görelim. Ben çok severim gezmeyi bilir misiniz? Umarım sizler de benim gibi düşünüyorsunuzdur. O zaman buradan kocaman selamlarımı iletiyor ve her mesajınızı büyük bir heyecanla okuyacağımı bir kez daha aktarmak istiyorum.

Bir sonraki ilan: Astsubay Evlilik İlanları

İsmail, 29 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun