Fakir Erkek Arayan Zengin Bayanlar

fakir erkek arayan zengin bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Medeni Durum: Bekar
İsim: Hande
Yaş: 38
Boy Kilo: 170 / 58
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Şirket Sahibi

İyi günler. Hande ben nasılsınız arkadaşlar. Fakir erkek arayan zengin bayanlar arasındayım. Burada fakirlikten kastım öyle yanlış anlaşılmasın. Çünkü benim durumum iyi ve haliyle kendim gibi birini aramıyorum. Bu sıralar ilan açan zengin bayanlar çoğaldı sanırım. Kimsenin ilişkilerinde mutlu olmadığını görüyorum. Umarım herkes aradığını bulur ve gerçek aşkı mutluluğu tadar. Evlilik falan şu an için öyle bir düşüncem yok ama kriterlerime uygun biri çıkarsa karşıma onu da ayrıca değerlendiririm tabi.

Varlıklı bayan arayan erkekler buradan bana yazabilir. Yorumlar ya da mesajlar anında dönüş sağlayacağım merak etmeyin. Benim hoşlandığım tarz bu yani fakir olacak, bana sadık olacak. Gözü bende başkasını görmeyecek. Genel olarak ilişkilerde ki bakış açım bu şekilde sevgili beyler.

Neyse konumuz bu değil. Şimdi birincisi zengin bayanlar da yalnız kalabiliyor. Sanırım ben aradığım aşkı gerçek sevgiyi bulamadım bir türlü. Hayatıma giren herkes benden bir şeyler almak için benimle olmuş gibi geliyor. Yani nasıl desem sahte sevgiler derler ya tam olarak o işte. İkincisi de yeri gelmişken sorayım isterim fakir erkek arayan zengin bayanlar sizin için ne ifade ediyor ve böyle bir bayan arkadaş arayışınız neden var. Yaşım 38 bu arada. Sadece kendime uygun bir sevgili bulup hayatımı yaşayacağım.

Fakir Erkek Arayan Zengin Bayanlar

Ben bu süreçte dürüstlüğe bakıyorum. Bir erkek fukara olabilir ya da hiç parası olmayabilir ama ya gönlü zenginse? Ya aradığım her şey ondaysa? İşte bu lazım beyler. Whatsapp üzerinden önce konuşacağız. Yeter ki güven versin bana. Ben onunla her yere giderim, güzel vakit geçiririm falan filan yani. Bir de görüntülü konuşmak istiyorum. Daha güzel bir muhabbet kurulur diye düşünüyorum. Durumu iyi kadın arkadaş arayışınız için daha fazla ilanlara bakmayın ben geldim bir süre burada bekleyeceğim.

Bazen Yoksul erkek arayan varlıklı kadınlar ile bir araya geliyorum. Ya benim çevrem büyük bayağı. Ciddi sorumluluk almadıkları için rahat takılıyorlar ve mutlular. Bir de etraflarında ki erkeklerden artık umudu kesmişler benim gibi. Gerçekten zenginler değişik oluyor.

Havalı zengin erkekler yeteri kadar canımı sıktığı için ben de fakir erkek aramaya geldim. Arkadaşlar güzel bir başlangıç olursa ilerisi için evlilik bile düşünebilirim ama en başta dediğim gibi istediğim özellikleri onda bulmam gerekiyor. En fazla 50 yaşına kadar olanlar yazabilir bana dul ya da bekar olması yeterlidir. Başka da aklıma bir şey gelmedi şimdi. Güzel bir başlangıç olsun da önümüze bakalım. Zengin kadın arayan erkekler istediğiniz soruları da bana sorabilirsiniz. Anında yanıt veririm sorun yok. O zaman önce mesajlarınız sonrasında da hayatımın aşkı gelsin diyerek sözü size bırakıyorum beyler. Umarım bizim için her şey çok güzel olur.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

6 yorum

  1. Seni daha yakından tanımak istiyorum uygunsa görüşmek istiyorum ben Muğla Bodrum’da kalıyorum seninle tanışmak yeni aşklara yelken açmak istiyorum

Daha Fazla Yorum