Gaziantep Dul Bayan Arkadaş

Gaziantep dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Var mı Gaziantep dul bayan arıyorum diyen acaba? Varsa merhaba demek istiyorum. İsmim Ece. Hiç lafı uzatmak istemiyorum Gaziantep’ten bayan arkadaş arayanlar için geldim buraya. Dulum evet, yalnızım evet. Bu durumlar beni kesinlikle üzmüyor ama artık sıkıldım. Gaziantep arkadaşlık sitesi bulunca ilanımı vererek bu yalnızlığı noktalamak istedim. Çünkü karşıma doğru insanın çıkacağını düşünüyorum artık. Biraz sitemkarım sanırım arkadaşlar son zamanlarda. Ne olur yani benim dilimden anlayan bir erkek arkadaşım olsa? Bence harika olur. Zaten bu güzellik bu bakım her şey sizi sizden alabilir. Ama unutmayın evlenmeye gelmedim sadece arkadaş olalım.

Gaziantep Dul Bayan Arkadaş

Son zamanlarda bir artış var Gaziantep dul kadınlar sayısında arkadaşlar. Herkeste bir yalnızlık herkeste bir arkadaş arama ihtiyacı oldu sanki. Arkadaş bulabilmemiz için bir mesaj ya da yorum da yeter unutulmasın bu. Benim çevremdeki kızlar ah ne güzel arkadaşlıklar kuruyorlar. Benden büyük olanlar var. Yaşım bu arada 39 fazla değil ama yaşımı da hiç göstermem. Genelde kıskanç biri değilim, arkadaşımı sıkmam öyle. Tabi ki yanımda olması falan yetiyor bana. Onun dışında neler anlatayım bilmiyorum ki siz sorun ben söyleyeyim. Antep’te yaşıyorum merkezdeyim. Dilerseniz önce bir Whatsapp arkadaşlığı yaparız. Hem birbirimizi görürüz bu sayede hem de uzun uzadıya konuşmuş oluruz.

Gaziantep Arkadaşlık Siteleri

Gaziantep dul kadın arkadaş dendiği zaman biraz garip karşılıyor etraf. O yüzden çevremdekilerle pek yakın ilişkiler kuramadım arkadaşlar. En güzeli Gaziantep arkadaşlık sitesi bulup ilan vermek dedim. Neyse. Kendime ait bir butik işletmem var. Sabah 7’de açarım, öğlen 1-2 saat dinlenir sonra işimin başında olurum yine. Akşam 8-9 gibi kapatıp eve gidip uyurum böyle yani bu hayat böyle geçiyor. Artık sıkıldım inanın çok sıkıldım. Her zaman böyle yürümez ya bir erkek arkadaşım olsa en azından yalnızlığım yok olur ne güzel hayal değil mi?

Artık hayal mi gerçek mi göreceğiz buradan hep beraber. Nasıl olsa insanların bana olan güveni tam. Çünkü çevremdeki herkesin yardımına koştum ve koşmaya devam ediyorum. Peki benim yanımda kim olacak? Bu böyle gitmez lütfen mesaj ve yorumlarınızı atın da okuyup dönüş yapayım numaram ile. Bazı arkadaşlarım inanmıyor yalnız kaldığıma çünkü diyor bu kadar güzel bir kadının nasıl sevgilisi olmaz. Yahu olmayınca olmuyor o yüzden buraya geldim işte. Mesajlarınızı gönderin de bu dostluk başlasın o halde.

Bir sonraki ilan: Şanlıurfa Dul Bayan

Canan 37 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum