Geri Dönemedim

Geri dönemedim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Çorum
Medeni Durum: Bekar
İsim: Saliha
Yaş: 25
Boy Kilo: 169 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Asistan

Saliha ben iyi günler. 25 yaşındayım, sevgili arıyorum. Biliyor musunuz hikayem şöyle başlıyor; geri dönemedim sadece kaçtım. Bundan 1 sene önce güzel bir arkadaşlığım vardı ve bitti. Tekrar başlamasını istedi ama ben gemileri çoktan yakmıştım. Sebebini anlamadım bir anda soğudum. Belki de arsız bir kadın değilim ondandır. İyi niyetlerimi de yargıladım ve kendime geldim. Şimdi kimler olacak hayatımda hiçbir fikrim yok.

Sadece kendimi kısıtlamam artık onu biliyorum. Tabi beni sevecek olan biri çıkarsa her şeyim fedadır. Umarsızca bir hayat bana göre değil. Düzenli olsun, güzel ilerlesin ve öylece bitmesin. Küçük şeylere takılıyoruz biz insanlar. Yanlış yapıyoruz işte sonrasında da üzülüyoruz. Bu bize yakışmıyor.

Hep birlikte hak ediyoruz güzellikleri. Felsefe yapmayayım size buradan. Yazanlar olacaktır muhtemelen, telefon numaramı vereceğim öyle devam edelim olur mu? Çünkü içimi dökmeye kalksam burada yer kalmaz. Yazacak olanlar kısaca kendinden de bahsederse sevinirim. Başka aktaracağım bir şey yok. Küllerimden doğmak istiyorum sadece. Olur mu olmaz mı artık biraz şans meselesi.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum