Giresun Dul Bayan Arkadaş

Giresun dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Aysel ismim selamlar herkese. Giresun dul bayan arkadaş olarak buradayım. Bana gerçekten bir yol arkadaşı lazım ya. Yaşımdan dolayı bazen inanmıyorlar dul olduğuma. Geçen ay 35 yaşıma bastım. Erken evlilik oldu ne yapalım anlaşamadık bitti gitti. Şimdi ileriye bakma vakti gelmiştir beyler. Hafta sonu köyümde kalırım genelde, hafta içi de merkeze gelirim, işim burada sonuçta. Giresun dul kadınlar için yazmak isteyenler buyursun. Ben minik bir kafe açtım geçen sene. Onun başındayım işlerim de iyi. Güzel bir çevre yaptım falan ama artık benim yanımda olacak bir beyefendiye ihtiyacım var. Haliyle buradan ilan açmak daha doğru geldi. Giresun'da erkek arkadaş arayan bayanlar genelde saygı sevgi bekler sevdiği insandan arkadaşlar. Güvenebileceği sırtını yaslayabileceği birileri olsun ister hayatında. Derdini paylaşmak sevgisini aşkını dolu dolu yaşamak ister. Karadeniz kadınının ruhunda var galiba bunlar. Genele baktığımızda da olması gereken şey bu değil mi sizce de? Yani kadınlar mı bunu çok abartıyor. Bir erkekte bir kadını bu denli yanında istemez mi beyler?

Giresun Dul Bayan

Bana bu süreçte yazanlar falan çok numaramı nereden alıyorlar bilmiyorum ama değiştirdim artık. Buradan yazanlara vereceğim sadece. Onun dışında herkes ile iyi geçinirim, insanları kıramam ben. Son 1-2 senedir zaten yalnız olduğum için neredeyse sosyalliği unuttum. Aysel geri dönüyor ya o gülen, hareketli ve çevresine neşe katan Aysel artık geri dönecek. Siz yeter ki yazın bana arkadaşlar. Her şey istediğimiz gibi olsun şu hayatta çok da bir şey beklemiyoruz ama ne bileyim en azından akşamları sinemaya gideceğim elini tutup sıcaklığını hissedebileceğim bir arkadaşım olsun yani beklentim bu.

Giresun Bayan Arkadaş

Huzurluyum, içim rahat. Güzel olmayan her şeye karşıyım. Mesela kibar bir erkek arkadaş ararım, gözleri gülsün. Onun dışında kendisine baksın falan yani ufak şeyler gördüğünüz üzere. Sıra sizde ben çok konuştum sanki kusura bakmayın. Aylar yıllar geçmeden arkadaş bulayım hepsi bu. O halde çok da bekletmeyin beni artık. Görüşelim en kısa zamanda mesajlarda. Numaram hazır köşede bekliyor paylaşmayı. Biraz kendinizi de tanıtırsanız tamamdır.
Bir sonraki ilan: Trabzon Dul Bayan Damla, 34 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. yorumbanner