Gönlüm Yine Tek Başına

Gönlüm yine tek başına
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Erzincan
Medeni Durum: Dul
İsim: Şule
Yaş: 36
Boy Kilo: 156 / 52
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Tekstil

Şule ben selam buradan herkese. Gönlüm yine tek başına olduğu için geldim aslında. Sevgili arıyorum özet geçecek olursak. Her zaman kendiyle barışık yaşamayı başarmış bir kadınım ama çevrem beni kabullenemedi. Havalıyım biraz evet ama yapacağım pek de bir şey yok bu konuda. Bu yalnızlığa son vermeye geldim beyler. Biraz egoluyum kabul ediyorum, güzelliğimden dolayı olabilir.

Tabi yaşım da 36 ve genç ve güzel kadın ikilisi bir arada olunca çekemiyorlar. Aslında karşıma çok insan çıktı yalanım yok. Isınamadım desem yeridir. Şeytan tüyü var sanırım bende. Bir de herkesi anında okuyabiliyorum içinden geçeni yani. Bu da kendimin en sevdiğim özelliği işte. Her neyse hayatın su gibi akıp gittiği bu devirde artık yalnızlıktan uzak bir yaşam arıyorum.

Kendinizle ilgili bilgiler verin tabi mesela yaşınız nedir, neden arkadaş arıyorsunuz ya da kriterler. Ben kriterlerimi yazacak olursam buraya yetmez. Şaka yaptım tamam abarttım. Heyecanlandım bakın şimdi. Biraz müsaadenizi istiyorum anca mesajları ve yorumları okumak için sürekli burada olacağımı paylaşmak isterim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun