Gönlüme Bir Ateş Düştü

Gönlüme bir ateş düştü
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Düzce
Medeni Durum: Dul
İsim: Rabia
Yaş: 36
Boy Kilo: 168 / 50
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Çalışmıyor

Gönlüme bir ateş düştü ve canım çok sıkılıyor gerçekten. Selam öncelikle ismim Rabia. Yaşım 36. Yeniden evlenmeye karar vermeden önce hiç böyle ciddi arkadaşlıklar kurmazdım. Zaman da hızlı geçiyor malum. Ben de artık önüme bakmak istiyorum. Ciddi düşünen beyler neredesiniz? Yapacağınız tek şey yazmak ve kendinizi tanıtmak. Bu sayede umuyorum güzel bir adım atarak arkadaşlığımıza başlayabiliriz. Ama ciddi düşündüğümü unutmayın. Aynı zamanda dul bir bayanım mesaj yazarken bunu göz önünde bulundurarak yazın lütfen

Öyle ömür boyu arkadaş kalmak falan bana göre değil. Birbirimizi yeteri kadar tanırsak zamanı gelmiş demektir. Şu sıralar biraz garipsiyorum kendimi. Bilmem yani içimde saçma bir mutluluk var. Ya da çok tatlı bir mutluluk anlam veremiyorum.

Belki de kısmetim yaklaşmıştır ne dersiniz? Bilemiyoruz işte şu hayatın neler getireceğini. Ben daha yeni aldım evlilik kararını. Düşünsenize evleneceğiniz adamla sohbet ediyorsunuz ve birbirinizi destekliyorsunuz. Sonra ne mi olacak? Sonsuza kadar mutluluk yaşanacak daha ne olsun ki? İşte bu yüzden buradayım ben. Umuyorum ki geleceğe dair güzel şeyler düşünebileceğimiz kişiler yazar bana. Ben de geri dönüşümü yapar ve sohbete başlarız. Şimdilik ben kaçar arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum