Gümüşhane Dul Bayan Arkadaş

Gumushane dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Gülizar adım merhabalar. Gümüşhane dul bayan için aranızdayım. Var mı böyle güzel ve kaliteli bir dul kadın arkadaş arayan? Bence vardır. Bizim burası küçük çok da sosyal değilim işte bu yüzden ilan açayım dedim. Biliyor musunuz sanal ortamda kurulan arkadaşlıklar daha sağlıklı ilerliyor. En azından saygı var. Sevgi sonradan oluşsa bile. Gümüşhane bayan arkadaş ilanımı açmadan önce biraz heyecanlandım aslında. Sonra dedim ki yani böyle yalnızlık nereye kadar. Geldim 38 yaşına artık senin de bir erkek arkadaşın olmalı. Gerisi hayat deyip bırakmamalı yani. Onun dışında nasıl anlatsam bilemiyorum ya biraz siz sorun ben söyleyeyim arkadaşlar gerçekten tutuldum kaldım ya.

Gümüşhane Dul Bayan

Hayatım kitap okumakla geçti. Kendimi böyle iyi hissediyorum. Onun dışında hayalsiz yaşamayız bilirsiniz. Bu durumda da neler yaşarız neler düşünürüz oturur konuşuruz. En baştan söylemek istiyorum evlenme gibi bir planım yok beyler. Sadece güzel bir arkadaşlık kurma peşindeyim. Onu da geçtim biraz sadakat lazım bize. Güvenmiyorum kolay kolay. Ama sadakatli bir erkek arkadaş bulursam asla bırakmam, gece gündüz sohbet ederiz. Oturur kahvemizi de içeriz. Güvenimi yeniden kazacak birine ihtiyacım var. Bütün geçmiş yaşanmışlıkları silecek beni yeniden hayata tutunduracak aşka olan inancımı yeniden yerine getirecek biri işte.

Gümüşhane Bayan Arkadaş

Ek olarak erkeğin romantik olmasını gerçekten çok seviyorum. Kadına değer veren böyle minik sürprizler yapmayı bilen erkeklere bayılırım. E yani kadın olarak dikkat ediyoruz böyle şeylere ister istemez. Benden ipucu olsun buda size beyler.

Sosyal varlıklarız bilirsiniz. Ama benim gibi kendini dış dünyaya kapatan insanlar da var ne yazık ki. Maalesef bunun sonucu iyi değil. Yani asosyal olmak gerçekten saçma bir şey. Kendimize zarar. İşte bu nedenlerden dolayı geldim ilanımı açıyorum. Bakalım neler yazacaksınız, neler konuşacağız. Telefon numaramı isteyenlere atarım o konuda da sorun yok. Heyecanımı yenip yazmam lazım doğal olarak. Nedenlere odaklanmıyorum, tamamen sonuca bakıyorum. Buyurun artık söz sizde beyler. Yorum ve mesajlarda görüşürüz o halde beyler. Evlenmek değil, arkadaşlık kurmak için buradayım unutmayın.

Bir sonraki ilan: Bayburt Dul Bayan

Kübra, 39 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun