Günlük Bayan Arkadaş

Gunluk bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Medeni Durum: Bekar
İsim: Semra
Yaş: 33
Boy Kilo: 166 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Günlük İlişki
Meslek: Dijital Reklamcılık

Semra adım selamlar. Günlük bayan arkadaş arayışında olanlar buradaysa bekletmesinler beni. Genelde günlük sevgili arıyorum diyen beyler yazacaktır biliyorum. Detayları telefondan konuşalım ve önce kendimi tanıtayım. Takılmalık arkadaş kavramını sevmem sadece bir günlük bayan olarak tanımanız yeterli. Yaşım 33 arkadaşlar. Aranızda nereden katılıyorum bunu da mesaj veya yorum yazanlarla paylaşacağım. Güzel bir gün geçirmek amacıyla geldim işte. Tek seferlik arkadaş arıyorum falan diyorsanız buyurun. Günlük bayanlar gerçekten anlayışlı olur en azından ben öyleyim yani. Onu da geçtim ne kadar harika bir sohbetimin olacağını henüz kestiremezsiniz sanırım. Çünkü daha tanışmadık. Haydi o zaman herkesi yoruma ve mesajlara bekliyorum acilen.

Çevredeki bayan arkadaşlar bana tavsiyelerde bulunuyor. Düzenli bir ilişki bul evlen falan. Ya ben böyle biri olamadım ki hiç. Her zaman kendimle barışık olsam da günlük kadınlar arayanlar için yazıyorum. Eğlenmeyi gezmeyi yaşamayı seviyorum çünkü. Sorunlardan dertlerden uzak bir hayat sürmek istiyorum. Sonrasını kimse bilemez yani aşık mı olurum, evlenmek mi isterim falan. Her neyse bunları bırakarak yolumuza devam edelim düşüncesindeyim ben. Günümüz güzel geçsin bana yeter.

Günlük Bayan Arkadaş

Bir günlük kadın arıyorum diyen herkes yazacaktır biliyorum. Zaten arayışımda bu yönde problem yok. Öncelikle Whatsapp arkadaşlığı yapalım derim. Birbirimizi de görmüş oluruz. Merak etmeyin benim öyle tip takıntım yok. Yani zengin olsun, yakışıklı olsun falan bunlara bakmam huyu suyu güzel olsan keyifli vakit geçirelim yeter de artar bana yani. Güzel davransın işte.

Benimle ne kadar güzel bir gün geçirirseniz o kadar iyi diye düşünüyorum. Ya ben çok bakımlıyım ama bana kapılmalarından korkuyorum insanların. Haliyle aklınızda sadece günlük kadın arkadaş olarak kalayım ne olur ya. Arkadaşlarım bana hep söyler değişik bir havan var ayrı bir çekiciliğin var, herkes sana bakıyor falan.

Günlük Bayanlar

Bu tür şeylerle ilgilenmiyorum umarım beni anlıyorsunuzdur. Ne istediğini bilen bir bayanım ben. Her zaman diyalog kurmayı severim. İnsanlarla konuşmayı sohbet etmeyi seven bir kadınım. Hele yeni insanlar tanımaya bayılıyorum. Aşırı sosyal bir kadınım anlayacağınız beyler.

Gerçekten vaktim bol ama bir günlük süreçte ne kadar çok huzurlu olursak o kadar iyi. Her neyse umarım aklımdaki gibi güzel bir başlangıç yaparız da hem sizin hem de benim arayışım son bulmuş olur bu konuda artık. Yazan herkese döneceğim bilginiz olsun. Başka da aklıma bir şey gelmiyor şu an. Telefondan devam edelim beyler. Heyecan desen var, güzellik ve bakım desen var. Eksik hiçbir şey yok.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

4 yorum

  1. Merhaba Semra hanım sizinle tanışmak istiyorum güzel bir gün geçirmek istiyorum yaşım 52 numaram 05417854417ara görüşmek üzere

Daha Fazla Yorum