Hatay Dul Bayan Arkadaş

Hatay dul bayan
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Özlem ismim merhaba öncelikle. İskenderun'da oturan boşanmış bayanım. Burada olma nedenim belli az çok. Hatay dul bayan arayanlar için geldim. Ben gerçekten kendimle ilgili bazı kararlar aldım ve uygulayacağım. Nedir mesela; daha önceleri kimseyi beğenmiyordum artık öyle değilim. Hayatıma doğru düzgün yön verme düşüncesindeyim. Onun dışında hasretlik çekemem ben o sabır bende yok. Sevgilim sürekli yanımda olmalı. Uzak mesafe ilişkisi istemiyorum. Antakya dışından kimse yazmasın o yüzden beyler baştan belirteyim istedim. Sadece İskenderun bayan arkadaş arayanlar iletişime geçsinler benimle. Ben biraz ılımlı bir kadınım arkadaşlar, üzmeden ve kırmadan insanlarla sohbet ederim. Bir de yanımda olan beylere çok düşkünüm ya o kadar mutlu oluyorum ki. Malum dul olunca insan kendisini hep yalnız hissediyor ne yazık ki. Hatay dul kadınlar güzeldir arkadaşlar sevdiği insana da değer verir ama verdiği değeri de görmek ister.

Hatay Dul Bayan

Şimdi çok kısa olmak üzere bir iki soru sormak istiyorum arkadaşlar size. Daha önce benim gibi olgun dul arkadaşınız oldu mu? İkincisi Hatay dul bayan arkadaş edinme isteğiniz neden var? Güzel mesajlarınızı yazarken bunları da belirtmenizi istiyorum sizlerden. Memleketimi aşırı seviyorum arkadaşlar. Onun dışında merak ettiğiniz tüm sorular için buradayım. Yaşım 38. Başka varsa buyurun yanıtlarım çekinmek yok. Gerçekten insanların mutlu yaşadığı bir dünya istiyorum. Kıskançlıkların bittiği, arkadan konuşmanın sona erdiği bir dünya. Çekemiyorlar beni bazen ve sanırım nazar değdiği için ben yalnızım. Olsun canları sağ olsun nasıl olsa buradan bulacağım ben en iyi arkadaşı da dostu da.

Hatay İskenderun Arkadaşlık Siteleri

Ben baya bir araştırdım arkadaşlar. Antakya'da arkadaş arayan dul bayanlar var mı diye. Nihayetinde İskenderun en iyi arkadaşlık sitesi imdadıma yetişti. Kendime söz verdim bu süreçte. Herkese bir şans vereceğim arkadaşlar. Yaş faktörüne bakmıyorum, maddi beklentim zaten yok halim vaktim yerinde.  Güzel günler geçirelim istiyorum. Ben tek yaşadığım için zaman sorunum müsait olma gibi sorunlarım yok. Daha çok uzun süre burada olacağım sanırım. Telefondan devam edelim sizler için de uygunsa. Zarif ve kibar beylere de buradan selamlar. Unutmayın kadınlar her zaman kibar erkeklerden hoşlanır asla unutmayın bunu.
Bir sonraki ilan: Gaziantep Dul Bayan Ece, 39 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. yorumbanner