Her Kimse Çıksın Artık Karşıma

Her kimse ciksin karsima artik
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Adana
Medeni Durum: Dul
İsim: Kardelen
Yaş: 42
Boy Kilo: 168 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Turizm

Her kimse çıksın karşıma artık hep böyle yalnız mı kalacağım ben? Kardelen adım selam herkese. 42 yaşındayım. Dul ve güzel bir bayanım önce bunu söylemek istiyorum. Ondan sonra aklıma gelen çok şey var aslında lakin her şey böyle konuşulmamalı. Gerçek anlamda bir sevgiye ihtiyacım var gibi duruyorum aslında ama sonucu bilemiyorum. Kim çıkacak karşıma o kadar merak ediyorum ki.

Yaklaşık 5 senedir dulum ve yalnızım. Tamam zaman zaman çıkıyor insanlar karşıma ama bir türlü ısınamıyorum falan öyle bitip gidiyor. Her şeye olumlu bakmaya çalışsam da bir türlü aradığım arkadaşı bulamıyorum. Hep güzel günleri hayal ettim biliyor musunuz? İşte bu yüzdendir ki aradığım kişiyle bir türlü denk gelemedim. Olacak bu kadarı sanırım ne bileyim işte kötü bir yalnızlık.

Arkadaşlar mesajlarınıza telefonla dönüş yapmak istiyorum. Bu yüzden yorumlarda veya mesajlarınızda kendinizi kısaca tanıtmanızı rica ediyorum. Bekleyip göreceğiz ama biraz sabırsızlık var bende haberiniz olsun. Genelde yapım sohbet etmeye müsait ama bazen bir yalnızlık çöküyor anlatamam size. Nasip kısmet bakalım. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. Merhaba nasılsın? İlanını gördüm samimi arkadaş ve dost bulmanın son zamanlarda ne kadar zor olduğuna bakarsak aslında buradan daha da zor olduğunu görmek zor değil ama yine de bir şansımı denemek istedim. Görüşmek dileği ile.

  2. Merhaba Ben Süleyman 56 yaşındayım, emekliyim yalnız yaşıyorum Cennet ülkemin her şehrinde yaşayabilirim 1.75 boyunda 85 kiloda sarışın mavi gözlü biriyim spor yapmayı gezmeyi denize girmeyi ve en önemlisi sevdiğim insanla yaşadığım günün her bir saniyesini beraber geçirmek arzusundayım. Sevgi ve saygılarımla