İçim Yanıyor Resmen

İçim yanıyor resmen
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Düzce
Medeni Durum: Bekar
İsim: Şeyma
Yaş: 26
Boy Kilo: 155 / 51
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Bankacı

Şeyma’dan merhaba beyler. Arkadaş arıyorum bu yüzden geldim. Tabi çoğu zaman içim yanıyor resmen ama böyle bekleyerek de olmuyor. 26 yaşında genç ve güzel bir kız olarak buradayım. Her şeyin hakkını vermek lazım arkadaşlar. Güzele güzel diyeceksin ki hayat mantıklı bir şekilde devam etsin.

Lakin ben biraz sabırsız olduğum için hep kaybettim. Her şey o an olsun istiyorum. İnanmazsınız tedavi de gördüm yani psikolog aracılığıyla. Atlattım bunu da şükürler olsun. Sabırla beklemeyi öğrendim. Bir süre sonra insan tek başına kalınca düşünüyor her şeyi. Evlenecek miyim yoksa sevgilim mi olacak sadece diye. Hepsini geçtim de hayat böyle mi geçecek diyorsun sonra.

Yalnız yaşayan biriyim o kötü işte. Tam alışmıştım ki neden benim de bir sevgilim yok sorusu geldi aklıma. Haydi çık işin içinden şimdi. Buraya kadar her şey normal ilerlerken birden ters dönüyor dünyan. Güzel olmak zor bu devirde tabi, peki yalnız olmak? Buna paha biçemiyoruz çünkü giden bizden gidiyor. Artık son bulsun diye geldim buraya.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun