Iğdır Dul Bayan Arkadaş

igdir dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Iğdır dul bayan arasında olan Mesude ben. Gün geçtikçe heyecanım artıyor benim ya ilk kez ilan açıyorum çünkü. İnsanlarla bol sohbet edeceğim ne güzel bir his bu gerçekten. Şimdi ben neler bekliyorum onlardan bahsedeyim lafı uzatmadan. Arkadaşlar birincisi saygı olmalı. Saygının olduğu her yerde huzur vardır, sevgi vardır. Onun dışında insanların her zaman sessiz ve sakin kalması bana göre değil. Yani arkadaş olacağım kişiyle sohbet ederim hiç susmam. Iğdır bayan arkadaş olmak da bunu gerektirir. Bizim burada aşırı sosyal olamasam da artık gerçek hayata açılma zamanım geldi diye düşünüyorum. Bakalım kısmet artık. Siz mesajlarınızı bana gönderin de gerisine beraber bakalım. Iğdır numara veren bayan var mı diye merak ediyorsanız evet arkadaşlar lakin kriterlerimi karşılayan kişilere sadece vermek istiyorum.

Iğdır Dul Bayan Arkadaş

Burada yaşıyorum, her anlamda yalnızım ama biliyor musunuz? Sonuna kadar mücadele verdiklerim bile yalnız bıraktı beni. Duygusal bir kadınım, erkeklerin kibarlığından yanayım. Doğal olarak bunların dışında maddiyat benim için hiçbir şeydir asla değer vermem. Hayatımdaki insanın dürüstlüğüne karakterine bakarım. Bana verdiği değerle sevgiyle ilgilenirim. Gerisi benim için bir şey arz etmiyor inanın arkadaşlar. Sonrasında evlilik yapmayacağım sadece arkadaş bulmaya geldim. Yaşımı falan merak eden mesaj atabilir, yorum bırakabilir arkadaşlar. Bazen çok yorulsam da bu süreci takip edeceğim yani benim de bir arkadaşım olmalı artık. Her neyse inancım tam bu konuda. Iğdır dul kadın arkadaş olarak sevgi, aşk, dostluk konusunda beklentilerinizi karşılamak isterim tabii ki.

Iğdır Numara Veren Bayan Var Mı

Beyler sizden bir beklentim daha var. Eğer gerçekten sıkı bir dostluk kurmak istiyorsanız biraz romantik olun olur mu? Yani sıkılmak yok ki ben sıkılacak bir kadın değilim. Güzelliğime önem veririm her zaman. Hepsini geçtim gerçekten alımlı olduğum için çevremde çok dikkat çekmişimdir. Ne de olsa bakımlıyım falan yani. Neyse daha fazla uzatmaya gerek yok bence. Siz yazın ben dönüş yapacağım arkadaşlar diğer ilanlara da bir göz atayım ya herkes yalnızlıktan şikayetçi olur mu böyle bir şey?

Bir sonraki ilan: Kars Dul Bayan

Ahsen, 37 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum