Isparta Dul Bayan Arkadaş

isparta dul bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Isparta dul bayan ilanı vermek için geldim arkadaşlar. Nasılsınız Melek ben. Sözü çok uzatmak istemiyorum ben doğrudan neden burada olduğuma geçeyim isterseniz. Beyler ben kendime uygun bir arkadaş arayışındayım haberiniz olsun. Bununla beraber gerçekten söz konusu kriterlerim ağır değil. Her güzel kadının beklediği şeyler yani. Isparta bayan arkadaş için bana yazanlar bu nedenle şanslı açık konuşayım. Her neyse siz anlatın ben okuyup numaramı vereceğim ondan sonra da sohbete geçelim diyorum ama Isparta bayan telefon numarası arayanlar bilsinler ki selam yazana numaramı verirsem işimiz iş yani yanlış mıyım?

Mesela nerede oturduğunuzu paylaşarak başlayabilirsiniz söze. Ya da kaç senedir dulsunuz bunu söylemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca illa dul olacaksınız diye de bir şartım yok. Bekar hiç evlenmemişte olabilirsiniz. Böyle şeylere takılacak birisi değilim. Derdim amacım sadece mutlu olmak.

Isparta Dul Bayan

Ben sadece yalnızlıktan değil hayatıma bir renk katılsın istiyorum. Yaşım 39 ama inanın hiç öyle hissetmiyorum ben. İşte bu nedenle kendime her konuda güveniyor ve arkadaş aramaya devam ediyorum. Isparta dul kadın arkadaş için doğru ve ideal kişi olduğumdan şüphem yok fakat sizi iyice tanımam gerek arkadaşlar. Bu arada ilk ilanım bu benim başka yerde denk gelme ihtimaliniz yok. Haliyle şans sizden yana diye düşünüyorum. Tabi ki ben de insanlar için elimden geleni yapıyordum zamanında peki sonuç ne oldu; koca bir yalnızlık. Bu ben olmamalıyım arkadaşlar. Zaten ben değilim ya, melek gibi insanı yalnız bırakanlarla işim olur mu bir daha asla olmaz.

Isparta Bayan Arkadaş Telefon Numarası

Yazacağınız her cümle önemli benim için. Bunu da geçtim insanlarla arasında mesafe olanları sevin. Çünkü onlar daha önce gördükleri zarardan dolayı bu haldeler. Neyse bakalım sizler neler düşünüyorsunuz bu yazdıklarım hakkında merak ettim gerçekten. Buyurun dostlar yazın da başlayalım sohbete. Whatsapp numaramı vermek isterim, oradan devam edelim. Daha konuşacak çok meselemiz var bence. Paylaşacağımız birçok şey olduğu gibi ne dersiniz? Haydi ya bekletmeyin ama daha fazla.

Bir sonraki ilan: Burdur Dul Bayan

İrem, 32 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum