İstanbul Dul Bayanlar

İstanbul dul bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Merhaba. İsmim Gizem benim. Yaşım 45. İstanbul dul bayanlar ilanımı vermek için burayı seçtim. Elbette bu süreçte kendime bir yol arkadaşı bulmam gerekiyor. Haliyle buradan bir arkadaş edinmek istiyorum. İstanbul bayan arkadaş aramanıza artık gerek yok bilginiz olsun. Ben sevgili bulmadan buradan gitmeyeceğim. Yalnızca mesaj yazanlara geri dönüş yapabilirim haberiniz olsun şimdiden beyler. Öncelikle belirteyim evlilik gibi bir şey düşünmüyorum. Yaklaşık 5 senedir yalnız olduğum için bu süreçte karşıma kim çıkar nasıl olur bilemem. Ama evlilik düşünmüyorum. Yalnızlığımın bir başka sebebi de şehir değiştirmemle alakalı arkadaşlar. Buraya yeni taşındım sayılır. Bir yandan şehre alışmaya çalışırken bir yandan da yalnızlık ile boğuşuyorum desem yeridir. Fakat gördüğüm kadarı ile İstanbul'da dul kadınlar oldukça rahat şaşırdım doğrusu.

İstanbul Dul Bayanlar

İstanbul'da erkek arkadaş arıyorum ama insanlar hakkımda zaman zaman saçma sapan düşüncelere de kapılıyor arkadaşlar. Bu ön yargının sebebini de nedenini de anlamış değilim. Evet burası gerçekten çok büyük şehir. İstanbul'da bayan arkadaş edinmek fazla meşakkatli gibi. Yada ben henüz buranın kültürüne alışamadığım için bana bazı şeyler biraz garip geliyor olsa gerek. Neyse ki benimle arkadaşlık kurmak o kadar zor değil. Çok basit düz bir insanım. Ego asla yapmam. Değer verdiysem birine sonuna kadar arkasından giderim. Ama verdiğim değeri de mutlaka görmek isterim. Sebepsiz yere üzülebilen biriyim. Nazik davranan beyleri ayrıca dikkate alırım. Dert ortağım vardı oda taşınınca onunla da eskisi gibi görüşemez olduk artık. Bu yalnızlığımın nedeni belki de budur. Çevremde konuşacak birilerinin olmaması. Ama aşkta istiyorum sevgide olsun istiyorum. Sahiplenilmek değer görmek istiyorum arkadaşlar. Ne zor şeymiş dul olmak böyle. Umarım beni anlıyorsunuzdur beyler.

İstanbul Bayan Arkadaş Bulma

Daha önce ben çok yoruldum, çok direndim hayata karşı ama artık akışına bıraktım. Bakalım ya neler olacak neler ile karşılaşacağız. İstanbul’da güzel bir semtte oturuyorum. Şimdilik bu kısmı paylaşmayayım. Bunun dışında var olan hayallerim var. Bazı insanlar güzellikten anlamıyor. Ben ömrümü vereceğim biri değil, her gün yan yana olacağım bir dostluk arıyorum. Diğer İstanbul dul bayanlar gibi bende sevgili arayışındayım. Genelde çekinirler bana soru sormaya. Aslında çok tatlıyım ama dul olunca insanları ne bileyim bakış açısı herhalde. Aman ya kötü şeyler konuşmayalım. Var mı sormak istediğiniz bir şey arkadaşlar buyurun yazın. Numaram ortada zaten atacağım merak etmeyin. Siz yeter ki dürüst olun başka bir beklentiye sahip olmayacağım. Beraber güzel vakit geçireceğim bir adam vardır milyonlarca insanın arasında.
Bir sonraki ilan: Kocaeli Dul Bayan Sude, 38 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum

  1. yorumbanner
  2. Öncelikle saygıyla merhaba Gizem hanım hanım ilanınızı okudum ve çok doğru söylüyorsunuz bende hep yalnız kaldım ve sizin gibi iyi birisinle tanışmak isterdim. Yalanı sevmem dürüstlüğe değer veririm kabul ederseniz cevabınızı bekliyor olacağım

  3. Merhaba yaşım 33 boy 175 kilo 85 minyon tipli yakışıklı ve titiz biriyim tanışmak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mailden de ulaşabilirsiniz

  4. Merhaba nasılsınız iyi misiniz? Ben Serkan 44 yaşındayım bekarım İstanbul Güngören’de oturuyorum bekarım Anadolu üniversitesi iktisat mezunuyum adalet ikinci üniversite mezunuyum kurumsal büyük bir firmada uzman yardımcısı olarak çalışıyorum. Aslen Eskişehirliyim yay burcuyum ciddi seviyeli ve düzeyli bir arkadaşlık kurmak sizi daha yakından tanımak isterim eğer sizde isterseniz birbirimizi daha yakından tanımak için bana mesaj gönderebilirsiniz.